Procedura organizacji zajęć

Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się z procedurą organizacji zajęć w SP 5, które uruchamiamy od 25.05.2020

PROCEDURA ORGANIZACJI ZAJĘĆ  W SP 5

KANGUR 2020

22 maja 2020, 13:03

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem platformy dzwonek.pl.

Szczegółowe informacje przekażą nauczyciele matematyki rodzicom uczestników przez komunikator na i-dzienniku.

Oświadczenie dla uczniów

Każdy uczeń SP5, który będzie brał udział w konsultacjach lub w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych musi przyjść na pierwsze zajęcia do szkoły z podpisanym przez rodziców oświadczeniem.

Oświadczenie uczniów uczęszczających na konsultacje - należy zostawić w szkole tylko jeden raz.

UWAGA! Bez powyższego dokumentu uczeń nie zostanie wpuszczony do szkoły.

Świetlica zaprasza do konkursu!

22 maja, jest Dniem Praw Zwierząt. Z tej okazji zapraszamy dzieci klas 1-3 do udziału w konkursie pt. ,,Jestem odpowiedzialny za to, co oswoiłem” (szczegóły w zakładce Świetlica)

Co słychać w Świetlicy

W tym tygodniu zajmować nas będą:
- filmiki edukacyjne o mrówkach, jeżach i wiewiórkach inspirowane Waszymi fotografiami
- ,,stary' i ,,nowy' Pan Hilary, czyli rzecz o zapominaniu, gubieniu, ale i, co gorsza,  prze - ga - pia - niu.
- oryginalne - kulinarne, tańcząco - śpiewające przepisy
- przedstawienie pt. ,,Pchła Szachrajka '
Zapraszamy - zakładka Świetlica

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Na stronie Starostwa Powiatowego w Bytowie pojawiła się informacja dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w związku z panującą sytuacją.
Zapraszamy do lektury pod linkiem

Państwowa Szkoła Muzyczna - nabór

Państwowa Szkoła Muzyczna Filia w Bytowie prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami na plakacie.

Dzień dobry w maju!

Zapraszamy do obejrzenia  galeryjki Waszych prac i zdjęć oraz do wspólnej zabawy w tym tygodniu - zakładka Świetlica
Słonecznie, kwieciście, majowo pozdrawiają

Panie ze świetlicy: D.Pruss, N.Demkowycz

Lista kandydatów przyjętych do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Listę kandydatów przyjętych do klasy I do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bytowie na rok szkolny 2020/2021 wywieszono na drzwiach szkoły.

Rodzice mogą też uzyskać informację telefoniczną, od jutra 27.04.2020, dzwoniąc pod numer 59 822 98 10 w godzinach 8.00 - 14.00.

Nauczanie zdalne i egzamin ósmoklasisty

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej nauczanie zdalne zostaje przedłużone do 24.05.2020 roku.

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach: 16,17,18 czerwca 2020.

Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    Next page