KINOSZKOŁA - SERCE MOTYLA

W dniu 28.05.24 klasy 4 i 5 były w kinie na filmie „Serce motyla”. Film mówi o tym, jak ważne jest poznanie drugiej osoby zanim zaczniemy ją oceniać. Po filmie odbyła się prelekcja „Dlaczego jedni znęcają się nad drugimi?” Rozmowa była na temat znęcania się i przemocy wobec innych.
B. Zagdan

PODSUMOWANIE KONKURSU CZYTELNICZO-PLASTYCZNEGO - W KRAINIE BAŚNI HANSA CHRISTIANA ANDERSENA

Konkurs odbył się z okazji urodzin i upamiętnienia twórczości wielkiego duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena.

XXV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualnej LA.

Dnia 24.05.24r w Słupsku odbyły się XXV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualnej LA.
Michał Stencel 4m w biegu na 2000m
Salomon Paszke 5m w biegu na 2000m.
Jakub Redo 19m w skoku w dal
Natasza Sudoł 14m w biegu na 1000m. Gratulacje.

WYCIECZKA KLASY 2B i 2D DO GDYNI

Dnia 17 maja 2024 r. dzieci z klas 2b i 2d, pojechały na wycieczkę do Gdyni. Zwiedziły Skwer Kościuszki gdzie zaokrętowany jest niszczyciel wojenny z czasów II wojny światowej, ORP Błyskawica oraz Centrum Nauki Experyment. Było dużo zabawy i radości.😊

B. Idzikowska

OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów wszystkich klas do udziału w Ogólnopolskich Wyborach Książek, które odbędą się w naszej bibliotece, w środę 29 maja 2024r.

LOTERIA W BIBLIOTECE

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w akcji czytelniczej „Loteria w bibliotece".

WYCIECZKA KLASY 2A I 2C

22 maja 2024 r. uczniowie klas 2a i 2c byli na wycieczce szkolnej w Sarbsku koło Łeby.

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Mistrz ortografii”

Z ogromną radością informuję, że uczennice Nadia Styp Rekowska z kl.4a zdobyła 3 miejsce w pionie kl.4, Natalia Cyra z kl.6b - 3 miejsce w pionie kl.6, Michalina Trzebiatowska z kl.7a - 3 miejsce w pionie kl.7, Milena Szopińska z kl.8a - 3 miejsce w pionie kl.8 w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym "Mistrz ortografii", który odbył się 21 maja w Szkole Podstawowej w Świerznie. Laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy!

Zofia Kuzio

XXIV FINAŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO O PUCHAR TYMBARKU

Uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny na XXIV Finale Województwa Pomorskiego o Puchar Tymbarku!
Gratulacje udziału i wysiłku włożonego w każdy mecz!
Nauczyciele w - f

EDUKACJA Z WOJSKIEM

W dniu 21 maja klasa 7a wzięła udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i obronności w ramach pilotażowego przedsięwzięcia MEN i MON " Edukacja z wojskiem".

Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    Next page