LAUREATKA KURATORYJNEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Znamy już wyniki  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego  dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Uczennica klasy 8 d Magda Prądzyńska znalazła się w gronie 46 uczniów województwa pomorskiego

BRAWA DLA NASZYCH UCZNIÓW

W Powiatowym Profilaktycznym Konkursie Plastycznym "Nie dziękuję" wyróżnienie otrzymał Jakub Żakowski  oraz docenione zostały prace Bronisława Jorki, Wiktorii Siewiera, Zuzanny Zagdan, Weroniki Skierki, Katarzyny Jankowskiej oraz Julii Pióro.
GRATULACJE

KONKURS - WIELKANOCNA PISANKA

W miesiącu marcu odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt: Wielkanocna pisanka. Uczniowie wykonali, różnymi technikami, bardzo dużo pięknych, kolorowych prac

Konkurs plastyczno-literacki BYTÓW 2030

W Urzędzie Miasta trwają prace nad aktualizacją Strategii gminy Bytów. Pojawił się pomysł, aby aktualizacja częściowo została zilustrowana pracami dzieci z placówek oświatowych gminy Bytów. Mogą to być prace plastyczne uczniów z klas 1-6 oraz krótkie opracowania literackie uczniów z klas 7-8.

KONKURS DLA ŚWIETLICY

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiersze malowane"- twórczość Juliana Tuwima pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

>>ŚWIETLICA<<

Konkursy informatyczne dla kl. 4 i 6

W marcu w naszej szkole odbyły się dwa konkursy informatyczne dla uczniów klas 4 pt. "Wielkanocna kartka" oraz dla klas 6 pt. "Wielkanoc".

7 kwiecień - Światowy Dzień Zdrowia

W tym okresie, w którym dorośli przeżywają niepokój i niepewność, szczególną uwagę należy poświęcić zdrowiu psychicznemu najmłodszych.

Magda z 8d w finale!

Magda Prądzyńska, uczennica klasy 8d, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez  Pomorskiego Kuratora Oświaty. W etapie finałowym, który odbędzie się 15. kwietnia Magda powalczy o tytuł laureata konkursu.

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY ZAPRASZAJĄ

Wychowawcy świetlicy szkolnej serdecznie zapraszają do odwiedzania strony szkoły na Facebook, gdzie będzie można znaleźć filmy z propozycjami prac artystycznych i innych, do samodzielnego wykonania w domu.

S. Stachańczyk - Piłat

Konkurs plastyczno - językowy „MY T-SHIRT SAGT”

Mimo trudnego  czasu nauki zdalnej, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Językowego " My T-shirt sagt". Temat tej edycji to Get creative während Lockdown

>>GALERIA<<