Ferie wiosenne świąteczne

Dyrekcja szkoły informuje, że w dniach egzaminu ósmoklasistów 15-17.04.2019 klasy 1-7 mają dni wolne w ramach dni dyrektorskich.

Przerwa świąteczna zaczyna się w czwartek 18.04.19 i potrwa do wtorku do 23.04.2019

OGŁOSZENIE DYREKTORA

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ  Nr 5 W BYTOWIE INFORMUJE

ŻE OD DNIA 08.04.2019r.  ZAPLANOWANY JEST OGÓLNOPOLSKI STRAJK NAUCZYCIELI ORAZ PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI I OBSŁUGI.

PRACOWNICY SZKOŁY OPOWIADAJĄ SIĘ ZA UDZIAŁEM W STRAJKU.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZACHODZI PRAWDOPODOBIEŃSTWO

ŻE OD DNIA 08.04.2019 DO ZAKOŃCZENIA STRAJKU NIE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ ZAJĘCIA W SZKOLE.

BARDZO PROSZĘ O ZROZUMIENIE W TEJ TRUDNEJ SYTUACJI.

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dziś /05.04.2019/ w Człuchowie odbył się finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych.  Reprezentacja SP nr 5 w Bytowie zajęła 12 miejsce wśród 18-tu mistrzów powiatów.

"Mały Leonardo"

1 kwietnia 2019 r. trzy uczennice z klas drugich oraz troje uczniów z klas trzecich reprezentowali naszą szkołę w „I  POWIATOWYM  KONKURSIE ADRESOWANYM DO UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ 2019” „Mały Leonardo – I edycja ”. Uczniowie ci pokonali wcześniej rówieśników w swoich klasach.

Etap powiatowy odbył się na terenie LO w Bytowie.

CZYTANIE JEST SUPER

02 kwietnia 2019 w Bibliotece Pedagogicznej w Bytowie odbyły się regionalne eliminacje

II Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego – „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”

DZIAŁO SIĘ :)

W roku szkolnym 2018/19 nasza szkoła prowadzi działania zmierzające do otrzymania certyfikatu „Szkoła z klasą 2.0.”

Zapraszamy do Galerii

Wyniki końcowe XV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż

Wyniki końcowe XV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż. Dziękujemy za udział i gratulujemy wyników. Zapraszamy w drugiej połowie listopada na początek nowej edycji.
                J.Ścigała

>>WYNIKI<<

Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Bartka Króla

Bartek Król, uczeń klasy VIII e, uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 zorganizowanego przez Pomorskie Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

PIELGRZYMKA DO WIELA

W sobotnie przedpołudnie 30 marca 2019 grupa młodzieży z klas 8 naszej szkoły z inspiracji katechety i pod jego opieką- Pawła Chmieleckiego udała się do Sanktuarium Kalwarii Wielewskiej, aby wypraszać przed obrazem Matki Bożej Pocieszenia potrzebne łaski na czas testów klas 8.

IGRZYSKA DZIECI W WYŚCIGACH RZĘDÓW

Dnia 28.03.2019 r w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbyły sie gminne Igrzyska Dzieci w Wyścigach Rzędów. Nasza szkoła zajęła II miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!!
Zapraszamy do Galerii