Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Aktualności

Ubezpieczenie uczniów

Zamieszczamy Ofertę wirtualną za pośrednictwem, której rodzic czy opiekun prawny ucznia może wykupić wybrany wariant ubezpieczenia.

- Ulotkę z linkiem przekierowującym otrzymacie Państwo także od wychowawców na Librusie

- pojawia się oferta z trzema wariantami:

Konieczne jest zapoznanie się OWU i potwierdzeniem tego zaznaczając pola po lewej stronie.

Po wyborze danego wariantu w kolejnym kroku system poprosi nas o podanie danych ubezpieczającego (rodzica, opiekuna) a po ich zapisaniu przejdziemy do uzupełnienia danych ubezpieczonego (ucznia).

OFERTA

KLUB POŻERACZY KSIĄŻEK

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w akcji czytelniczej, organizowanej w ramach ogólnopolskiego programu promującego czytelnictwo „Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka".

 

PIKINIK Z OKAZJI 40-lecia SZKOŁY

Co to był za dzień! 15 września odbył się piknik szkolny z okazji 40-lecia naszej szkoły. W sercach uczniów i nauczycieli pozostaną wspomnienia z tej wspaniałej imprezy. 

Galeria zdjęć

CROSS FESTVAL W STUDZIENICACH

W sobotę 23.09.23r odbył się pierwszy bieg z cyklu Cross Festival w Studzienicach. Gratulujemy uczniom naszej szkoły wyników oraz aktywnej soboty.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Wrzesień przynosi  naszej szkole wiele niespodzianek.  W tym tygodniu uczniowie  mieli możliwość wziąć udział w warsztatach artystycznych, które poprowadził gość specjalny - Pani Dada Romina, nauczyciel  Szkoły Artystycznej we Lwowie.  

KLASA 2B Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

Szkoła to najlepsze miejsce do nawiązywania przyjaźni i świetnej zabawy. W piątek uczniowie klasy 2b zostali zaproszeni do przedszkola SMYKI na spotkanie integracyjne. 

PIKNIK RODZINNY

15 września 2023 w naszej szkole odbędzie sie piknik 

z okazji 40 - lecia Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bytowie

   klasy 1 - 4 w godz. 8:30 - 11:30

     klasy 5 - 8 w godz. 12:00 - 15:00

Serdecznie zapraszamy

HARMONOGRAM 40-LECIA POWSTANIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W BYTOWIE

01.09.2023r. - INAUGURACJA OBCHODÓW

04.09.2023r. - OTWARCIE WYSTAWY OKOLICZNOŚCIOWEJ, WYSTĄPIENIE INFORMACYJNE DYREKTORA SZKOŁY - apele inauguracyjne roku szkolnego 2023/24

 

II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Bytowskiej

Gmina Bytów będzie organizatorem II Turnieju Szachowego o Puchar Ziemi Bytowskiej, który odbędzie się 23 września 2023 r. o godz. 10 w SP nr 2 w Bytowie. W turnieju mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli. W związku z powyższym uprzejmie proszę o zamieszczenie plakatu oraz regulaminu turniej w Państwa placówce.

Zapraszamy

>>REGULAMIN<<

TALENCIAKI

Szanowni Państwo
Już po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić i zachęcić Państwa do udziału w projekcie  Szkoły pełne Talentów organizowanego przez sieć sklepów Lidl Polska.
Chcemy razem z Państwem pomóc rozwijać dziecięce i młodzieżówe talenty pozyskując za przekazane TALENCIAKI sprzęt edukacyjny i sportowy dla Naszej szkoły. Posiadane Talenciaki dzieci i młodzież przekazuje swoim wychowawcom.
Im więcej uda się zebrać Talenciaków, tym więcej nagród uda się pozyskać dla szkoły. W ten sposób możemy razem zrobić coś dobrego dla Naszej szkoły.

 


Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5