Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Aktualności

Żywa lekcja historii

Poznawanie dziejów naszych przodków to zadanie dla każdego w każdym wieku. Niewątpliwie dzisiejsze czasy pozwalają nam przenosić  się w czasie i poznawać życie naszych przodków za pomocą źródeł materialnych. W styczniu 2019 roku do naszej szkoły zawitała grupa rekonstrukcyjna,

WARSZTATY LITERACKIE

Dnia 7.02.2019 r dzięki współpracy biblioteki szkolnej i polonistów z Biblioteką Pedagogiczną w Bytowie odbyły się warsztaty literackie z Danielem Odiją

KONKURSY KURATORYJNE - ETAP WOJEWÓDZKI

Uczniowie klasy 8E Aleksandra Kowgan i Marcin Modrzejewski oraz klasy 8A Marta Prądzyńska i Jacek Pluto Prądzyński zakwalifikowali się do etapu  wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu języka niemieckiego, a Bartosz Król z kl. 8E z historii. 

POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

Dnia 5.02.2019 w Tuchomiu odbył się powiatowy finał dziewcząt w mini piłkę ręczna. Drużyna z naszej szkoły zajęła wysokie III miejsce!

Serdecznie gratulujemy!

JAK CZYTAMY?

W czwartek, 31.stycznia 2019r. odbyły się apele podsumowujące I semestr nauki, podczas których wręczono także dyplomy i nagrody dla wzorowo czytających klas. 

Jubileusz 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku

Akademia Pomorska w Słupsku serdecznie zaprasza na uroczystości Jubileuszu 50-lecia, którego obchody odbędą się 24 maja 2019 roku.

Będzie to okazja do przypomnienia historii Uczelni oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju.

Losowanie klas do przeniesienia do SP1

W dniu 4 lutego 2019 roku odbyło się ostatnie już losowanie klas szóstych, które od nowego roku szkolnego 2019/2020 będą kontynuować naukę w SP 1 w Bytowie.

Wylosowano klasę 6c oraz bez losowania przechodzi klasa 3c.

PROTOKÓŁ STR. 1

PROTOKÓŁ STR. 2

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 21 stycznia 2019 roku trójka uczniów z klasy 7d tj. Maciej Grzegorowski, Małgorzata Dańczak i Marta Złotkowska wraz z opiekunem odwiedzili pacjentów ZOLU 

POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU

Dnia 19.01.2019 odbyły się powiatowe zawody w pływaniu. Nasza szkoła reprezentowana była w młodszej i starszej kategorii. 

Halowe Mistrzostwa okręgu pomorskiego młodzików w lekkiej atletyce

26.02.19r. w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa okręgu pomorskiego młodzików w lekkiej atletyce. 


Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5