Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Chyba nie ma wątpliwości co do tego, że uczniowie z utęsknieniem czekają na zakończenie roku szkolnego. Wakacje to dla nich czas odpoczynku, spokoju, podróży i spotkań z przyjaciółmi.

Zapraszamy do Galerii

KONKURS - DZIECI NIOSĄ POMOC

W dniu 13.06.2019r. odbył się II finał konkursu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który zwieńczył akcję pt. „Dzieci niosą pomoc” skierowaną do uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie. 

 

DYSKOTEKA POŻEGNALNA KLAS ÓSMYCH

W piątek 14 czerwca odbyła się dyskoteka pożegnalna klas 8. Uczniowie rozpoczęli zabawę polonezem, który ujawnił ich wielki talent taneczny. 
Zapraszamy do Galerii

CROSS FESTIVAL - PODSUMOWANIE

Dnia 14.06.2019 odbyło się podsumowanie cyklu zawodów Cross Festival! Nasza szkoła z dużą przewagą punktów zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. 

DYSK POMORSKI

11 czerwca w Gdańsku odbył się finał wojewódzki Dysku Pomorskiego. Spośród siedmiorga uczniów SP nr 5 w Bytowie najlepiej spisali się: Szymon Kloskowski Im w biegu na 100m, Krzysztof Kasprowicz IIm w biegu na 1000m,  Oliwia Stolc IIm w biegu na 100m 

Podręcznik dla klas 4-8 na rok 2019/2020

Informujemy, że podręczniki i ćwiczenia - do wszystkich klas i do wszystkich przedmiotów oprócz religii - na rok szkolny 2029/2020 zakupi szkoła w ramach dotacji MEN.

Wykaz podręczników i ćwiczeń obowiązujących w nowym roku szkolnym

 

WYCIECZKA KL. 8B

4 czerwca zakończyła się ostatnia, pożegnalna wycieczka szkolna klasy 8b. Jak zwykle dominowały na niej zajęcia sportowe wpływające na integrację grupy. 

MARSZ NA ORIENTACJĘ

 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Harcerskim Marszu Na Orientację "Wiem Gdzie Jestem" organizowanym przez 13 Drużynę Harcerską "Pozytywnie zakręceni" z bytowskiego hufca ZHP i sfinansowanym przez Starostwo Bytowskie. 

WIZYTA W FIRMIE DRUTEX

Dnia 4 czerwca  2019 roku uczniowie klasy 8a, 8d i 8e w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedzili firmę DRUTEX.

Zapraszamy do Galerii

Podziękowanie

W maju 2019 nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział uczniów w konkursie o tematyce religijnej. My zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 


Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5