SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ

W  tym  tygodniu  gościliśmy  niesamowitą  osobę  podróżniczkę  panią  Danutę  Dacko,  która  opowiedziała  nam  o swoich  podróżach  po  Meksyku, Ameryce  Łacińskiej, Hiszpanii, Chile, Argentynie,  Brazylii, Kolumbii, Panamie, Kostaryce

WYWIADÓWKI W KLASACH PIERWSZYCH

13 grudnia 2017 roku z okazji wywiadówek w klasach pierwszych zostały zaprezentowane rodzicom  zakupione do biblioteki książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ BARBARY KOSMOWSKIEJ?

11 grudnia 2017 roku  w sali audytoryjnej przy LO odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursu plastycznego "Ilustracja do książki Barbary Kosmowskiej"

WYNIKI XIV POWIATOWEGO GRAND PRIX SP5 W BYTOWIE W SKOKU WZWYŻ

Przedstawiamy wyniki XIV Powiatowego  Grand Prix SP5 w Bytowie po I konkursie.

WYNIKI

Wizyta z Mikołajem

6 grudnia 2017 roku dwie uczennice klasy 7e Hanna Sidorkiewicz i Magdalena Szafraniec wraz z opiekunem odwiedziły małych pacjentów Dziecięcego Oddziału Bytowskiego Szpitala.

WYCIECZKA Z J.KASZUBSKIEGO DO GDYNI

Dnia 09.12.2017r.uczniowie uczęszczający na język kaszubski wzięli udział w wycieczce do Gdyni.

Zapraszamy do Galerii

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W dniu 8 grudnia 2017r. odbył się kiermasz świąteczny. Na stoiskach można było podziwiać wiele ozdób  świątecznych wykonanych przez uczniów i ich rodziców, a także pyszne ciasta.

ANDRZEJKI W BIBLIOTECE

30.11.2017r w bibliotece szkolnej odbyły się andrzejkowe wróżby. Każdy uczeń poprzez wypożyczenie książki miał szansę na wylosowanie swojej wróżby.

POWIATOWY KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI DO KSIĄŻKI

Uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu na Projekt Okładki Książki miało miejsce 5.12.2017 r. w sali audytoryjnej.

KOLEJNE NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Z przyjemnoścą pragniemy poinformować czytelników o nabyciu kolejnych nowości książkowych zakupionych z  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy do biblioteki

Archiwum Aktualności