WIERSZE O WIOŚNIE - POETYCKIE PRZYWITANIE NOWEJ PORY ROKU

W czwartek 21 marca na dwóch długich przerwach (po 3 i 4 lekcji) serdecznie zapraszamy miłośników poezji ze wszystkich klas 1-8 do biblioteki.

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Zapisy dzieci do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej  nr 5 w Bytowie
od 26 lutego 2024 r. do 22 marca 2024 r.

W celu zapisania dziecka do klasy pierwszej należy pobrać dokumenty ze strony szkoły, zakładka - Rekrutacja

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W tym roku w naszej szkole PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY, czyli 21 marca, świętujemy w przebraniach. Wszyscy możemy się tego dnia przebrać za wybraną postać z książek lub bajek!

Możesz być:

• bohaterem lektury
  • ulubioną postacią z komiksu
  • osobą lub zwierzęciem z bajki.

Dla wszystkich, którzy się przebiorą, punkty z zachowania!

Wspólne zdjęcie na 4 lekcji - górny korytarz.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

GMINNE ZAWODY IMS W KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW

Dnia 14.03.24r w SP2 Bytów odbyły się gminne zawody IMS w koszykówkę chłopców. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulacje!

Sukces "Piątki" w konkursie PPKP

Z ogromną radością informuję, że Nasi uczniowie: Natasza Sudoł (8a) Marta Pradella (7b) Salomon Paszke (7a), wywalczyli I miejsce w etapie parkowym Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski i awansowali do kolejnego wojewódzkiego etapu.

GMINNE ZAWODY ID W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ CHŁOPCÓW

Dnia 11.03.24r w SP2 Bytow odbyły się gminne zawody ID w piłkę koszykową chłopców. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce! Gratulacje!

CZYTAMY RODZINNE HISTORIE

„CZYTAMY rodzinne historie" to projekt czytelniczy organizowany przez Instytut Książki. Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wezmą udział w realizacji projektu, a biblioteka szkolna będzie koordynować działania projektowe.

Finał Mini Volley Cup!

Dnia 9.03 odbył się Finał Mini Volley Cup! Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła wysokie V miejsce w trójkach, a drużyna chłopców „dwójki” zajęła 8 miejsce!
Gratulacje!

TURNIEJ MINI VOLLEY CUP

Za nami już ostatni turniej Mini Volley Cup, który odbył się w minioną sobotę 24.02.24. Do finału dostała się drużyna chłopców „dwójki” oraz jedna drużyna dziewcząt „trójki”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach już 9.03.24.

MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA – KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka"

Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    Next page