ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego zawsze wzbudza wiele emocji, szczególnie tych, którzy stają się absolwentami. Podsumowanie nauki w szkole podstawowej co roku jest uroczyste. Pod opieką nauczycieli uczniowie przygotowują część artystyczną  po to, aby przybyli goście i rodzice uczniów poczuli się tak samo wyjątkowo jak ósmoklasiści.

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w SP nr 5 w Bytowie 24.06.2022

1. Zakończenie szkoły – uroczystości w kl. VIII

- godz. 800- 930- klasy VIII (wychowawcy i nauczyciele uczący w klasach VIII)

2. Zakończenie roku szkolnego klas I –III (boisko betonowe /sala gimnastyczna)

- godz. 1000 – apel podsumowujący rok szkolny, wręczenie „Tarcz wzorowego ucznia”,

- godz. 1015 - rozdanie świadectw i nagród książkowych przez wychowawców w klasach.

3. Zakończenie roku szkolnego klas IV –VII (boisko betonowe /sala gimnastyczna)

- godz. 1030 – apel podsumowujący rok szkolny, wręczenie nagród

- godz. 1045 - rozdanie świadectw i nagród książkowych przez wychowawców w klasach.

PRZEKAZANIE KLAS TRZECICH

Dnia 23 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie, odbyła się uroczystość przekazania klas trzecich do pionu klas wyższych. Uroczystość przygotowali uczniowie klas trzecich pod opieką Pani Linii Spierewka.  Po części oficjalnej uczniowie i ich nauczyciele wybrali się na pyszne lody.

I. Wolska

DZIEŃ SPORTU

Dnia 22.06.22r w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie klas IV - VIII rywalizowali w grze w "Dwa ognie". Zwycięskie drużyny to: 4c, 5a, 6b, 7b, 8b.
Gratulujemy!

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA

Dnia 18 i 19.06.2022r w łodzi odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków LA. Blanka Typa zajęła IV miejsce w biegu na 60m, Łucja Łosińska zajęła XII miejsce w biegu na 600m.
Serdecznie gratulujemy sukcesów!
B. Zagdan

APEL - PODSUMOWANIE II SEMESTRU

W środę 15 czerwca odbył się apel podsumowujący konkursy i osiągnięcia za II semestr nauki. Uczniowie, otrzymali nagrody oraz wyróżnienia za udział w konkursach z j.polskiego, matematyki, czytelniczych oraz  zawodach sportowych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!!!
K. Malska

WYCIECZKA KL. 6B

We wtorek klasa 6 b wraz opiekunami wybrała się na wycieczkę do malowniczo położonej zagrody Hope well-more than alpacas.

Dnia 14.06.2022 r. o godz. 17:00

w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie przy ul. Młyńskiej 11

odbędzie się spotkanie z rodzicami  dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej

w roku szkolnym 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy.

XIII POMORSKA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA

Dnia 14.06.2022r w Tczewie odbyła się XIII  Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna "Dysk Pomorski 2022". Reprezentacja naszego Powiatu zajęła wysokie III miejsce, a uczniowie z naszej szkoły miejsca na podium.

WYCIECZKA DO TORUNIA

W dniach 6-7 czerwca klasy 5a, 5b udały się na wycieczkę do Torunia i Solca Kujawskiego. Jak było zobaczcie sami!

A. Chajecka

Archiwum Aktualności