Z ekologią na Ty

Od marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły realizują zadanie przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” a współfinansowane przez Gminę Bytów.

Międzyszkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV - Mistrz ortografii

23 kwietnia 2018r. odbył się konkurs ortograficzny dla czwartoklasistów w Gostkowie. W tym roku wzięło w nim udział 25 uczniów z trzech bytowskich i trzech wiejskich szkół podstawowych.

47. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”

W piątek 20.04.2017r. w Bytowskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminne 47. Konkursu Recytatorskiego „Rodnô Mòwa”.

KinoSzkoła

18.04.2018 roku uczniowie klas 5b, 5c, 5d, 5e uczestniczyli w zajęciach w Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła”

Zwycięstwo Oliwii Stolc

Oliwia Stolc z kl. 7e zdobyła 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych

Teatr internetowy TVP

13 kwietnia 2018 roku uczniowie klas 5 obejrzeli spektakl pt. Chłopcy z Placu Broni" na podstawie powieści Ferenca Molnara w przekładzie Tadeusza Olszańskiego

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Agnieszki Frączek

Dnia 10 kwietnia 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Frączek w Kołczygłowach.

Spotkanie z rodzicami

11 kwietnia 2018 odbyło sie spotkanie rodziców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku w sprawie realizacji Powiatowego programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludziego /HPV/ na lata 2015-2019.

POWIATOWE GRAND PRIX SP NR5 W BYTOWIE W SKOKU WZWYŻ - FINAŁ

W edycji 2017/2018 padł rekord frekwencji w jednym konkursie (145 osób) i rekord frekwencji w całym cyklu (195 osób).

>>WYNIKI<<

Zapraszamy do Galerii

WARSZTATY CHEMICZNE

W dniu 5 kwietnia 2018r. uczniowie klas 7 uczestniczyli w warsztatach chemicznych  w Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie.

Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    Next page