#PoznajPolskę

Kolejni uczniowie skorzystali z projektu ministerialnego Poznaj Polskę. 23 listopada klasy 7a, 7b i część uczniów z klasy 8c wybrało się na wycieczkę do Torunia.

Odwiedziny dzieci z przedszkola SMYKI

W środę mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z przedszkola „SMYKI”. Klasa 1b
z wielką przyjemnością gościła przedszkolaków w swojej sali.

ZAPRASZAMY

Zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy w dn. 02.12.2022 do Szkoły podstawowej Nr 5 w Bytowie

P.Kwiatkowska

>>PLAKAT<<

NAJPIĘKNIEJSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI - KLASY PIERWSZE

Serdecznie dziękujemy uczniom klas pierwszych za udział  w konkursie plastycznym, pt.: „Najpiękniejsza zakładka do książki".

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA - INFORMATYKA

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie: Garski Oskar z kl. 8b oraz Grabaszewski Krzysztof z kl. 8b zakwalifikowali się do powiatowego etapu w konkursie z informatyki dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej województwa pomorskiego w roku szkolnym 2022/2023 w Pomorskiej  Lidze  Zadaniowej ZDOLNI Z POMORZA. Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I. Pliszka

BALLADYNA W BCK

21 listopada cztery klasy z naszej szkoły (7a, 7b, 8c i 8 d) obejrzały w BCK Balladynę. Spektakl przybliżał lekturę egzaminacyjną i mamy nadzieję, że wspomoże naszych uczniów na egzaminie próbnym, który już niedługo.

A. Wrona

POWIATOWY FINAŁ IMS DZIEWCZĄT W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ 3X3

Dnia 21.11.2022r w Tuchomiu odbył się Powiatowy Finał IMS dziewcząt w piłkę koszykową 3x3. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce kwalifikując się do półfinału wojewódzkiego.

KINOSZKOŁA

19 listopada klasy 4a, c, d oraz 5a i 5c brały udział w programie KinoSzkoła oglądając film "Za duży na bajki".

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie !!!

20 listopada 2022, 11:00

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Wycieczka do Wdzydz i Będomina w ramach projektu "Poznaj Polskę".

W ramach ministerialnego projektu "Poznaj Polskę" 4 listopada 2022 r. uczniowie klas 3b i 3c pojechali na wycieczkę do Wdzydz i Będomina.

Archiwum Aktualności

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    Next page