Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Aktualności

KONKURS - DZIECI NIOSĄ POMOC

W dniu 12.06.2018r. odbył się finał konkursu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który zwieńczył akcję pt. „Dzieci niosą pomoc” skierowaną do uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie.

Zapraszamy do Galerii

 

BRĄZOWY MEDAL W FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI W CZWÓRBOJU LA

Drużyna chłopców w składzie: Szymon Kloskowski, Kamil Stefanowski, Kamil Sierzputowski, Tomasz Zblewski, Kacper Radomski i Maksymilian Kukla 

DYSK POMORSKI 12.06.2018 W GDAŃSKU

Świetny występ zanotowali uczniowie SP nr 5 w Bytowie w finale wojewódzkim Dysku Pomorskiego 12.06.2018. 

WYCIECZKA KLAS 7 DO WROCŁAWIA

W dniach 04 - 07 czerwca uczniowie klas 7a, d, e  uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia i Kotliny Kłodzkiej. 

Uczniowie 1a na pikniku z rodzicami

8 czerwca na plac zabaw w Mądrzechowie przybyli uczniowie klasy 1a ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Dzieci korzystały z różnych atrakcji. 

SUKCESY W FINALE POWIATOWYM IGRZYSK DZIECI W CZWÓRBOJU LA

Drużyna chłopców zwyciężyła w finale powiatowym igrzysk dzieci w czwórboju la i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Gdańsku 07.06.2018. 

SUKCESY DOMINIKA I OLIWII STOLC W SŁUPSKU

Oliwia Stolc zwyciężyła w finale powiatowym Czwartków LA Słupsku w biegu na 600m. Jej brat Dominik zwyciężył w biegu na 300m i w skoku w dal.  Obydwoje uzyskali awans do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018.

Przedszkolaki w szkole.

5 czerwca, na zaproszenie uczniów z klasy 2 b, szkołę odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Świętego Filipa”. Drugoklasiści przygotowali przedstawienie pt.  „Królewna Śnieżka”.  

Uczniowie 1a w „Świecie bajek”.

Uczniowie klasy 1a przygotowali teatrzyk pt. „Świat bajek”. Udowodnili, że bajki bez złych postaci: czarownicy, złej macochy, smoka i wilka nie mają sensu.

Bajkowe klimaty – pszczółki i kraciaste chaty.

28 maja uczniowie klas 1a i 1b pojechali na całodniową wycieczkę do Słupska, Krzemieńca i Ustki. W Państwowym Teatrze Lalki Tęcza obejrzeli spektakl pt. „Ignatek szuka przyjaciela”. 


Archiwum Aktualności

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5