XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W dniach 28 maja - 4 czerwca 2022r. obchodzimy XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tegoroczny Tydzień Czytania ma hasło: „Polscy autorzy dla klimatu".

Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY – WYNIKI KONKURSU

Biblioteka szkolna podsumowała konkurs czytelniczy „Z książką Ci do twarzy". Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia, zgodnie z założeniami techniki sleeveface.

ŚWIAT MARII KONOPNICKIEJ

Z okazji przypadającej 23 maja 2022 r. 180-tej rocznicy urodzin Marii Konopnickiej, biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas I-III i IV-VI do udziału w konkursie plastycznym „Świat Marii Konopnickiej".

TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2022

W dniach 8-15 maja 2022 r. obchodzimy XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku hasło obchodów brzmi: „Biblioteka - świat w jednym miejscu".

XIX OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

„Biblioteka - świat w jednym miejscu" - to hasło tegorocznych obchodów Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała dla swoich czytelników zajęcia, które wprowadziły naszych czytelników w zaczarowany świat książek.

SPOTKANIE Z PANIĄ MAŁGORZATĄ SWĘDROWSKĄ

28 kwietnia 2022 r. nauczyciele bibliotekarze wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Małgorzatą Swędrowską, które odbyło się w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku.

KONKURS CZYTELNICZY „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

Kwiecień to miesiąc książek, a maj bibliotek.  2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, 8-15 maja obchodzić będziemy Tydzień Bibliotek.

OZOBOTY W BIBLIOTCE SZKOLNEJ

W kwietniu uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych z wykorzystaniem robotów edukacyjnych OZOBOT.

SPOTKANIE AUTORSKIE

25 kwietnia 2022 r. rozpoczęła się XXVIII Pomorska Wiosna Literacka. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Agatą Marzec.

E-PAPIEROS - NIEBEZPIECZNA MODA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytowie wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Bytowie zapraszają uczniów klas VI-VIII do udziału w powiatowym konkursie na plakat graficzny pod hasłem „E-papieros - niebezpieczna moda".

Archiwum Biblioteka

strona:    1    2    Next page