JAK CZYTAMY?

W czwartek, 31.stycznia 2019r. odbyły się apele podsumowujące I semestr nauki, podczas których wręczono także dyplomy i nagrody dla wzorowo czytających klas.

MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA

15.01.2019 r odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych "Moja pierwsza książka".

XXXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY IM. WANDY CHOTOMSKIEJ

Od 29 listopada 2018 r. do 10 stycznia 2019 r. panie z biblioteki zachęcały uczniów z wszystkich klas do wzięcia udziału w 35. Edycji Konkursu na pisanie wierszy i opowiadań.

MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W dniach od 6 grudnia do 14 grudnia 2018 roku w szkolnej bibliotece trwała akcja MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI.

Czy znasz książkę Wioletty Piaseckiej

Książka o Ignacym Janie Paderewskim była wspaniałą lekturą do przeprowadzenia konkursu czytelniczego w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Archiwum Biblioteka