XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Agnieszki Frączek

Dnia 10 kwietnia 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Frączek w Kołczygłowach.

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Agnieszki Frączek

20 marca 2018 w bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego wierszy Agnieszki Frączek.

AKCJA - DZIECI DZIECIOM

W grudniu 2017r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dobroczynnej Akcji "Dzieci Dzieciom" - piszemy listy do chorych dzieci.

CZYTANIE KSIĄŻEK

Drodzy nauczyciele i uczniowie. Nasza bibiloteka otrzymała pieniądze na zakup Nowych Książek do bibiloteki.

KOLEJNE NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Kolejna dostawa książek zakupionych  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa są już w bibliotece.

KOLEJNE NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Z przyjemnoścą pragniemy poinformować czytelników o nabyciu kolejnych nowości książkowych zakupionych z  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy do biblioteki

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna zakupiła pierwsze książki do biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

ANDRZEJKI W BIBLIOTECE

30.11.2017r w bibliotece szkolnej odbyły się andrzejkowe wróżby. Każdy uczeń poprzez wypożyczenie książki miał szansę na wylosowanie swojej wróżby.

REBUS O KSIĄŻCE I CZYTANIU - PODSUMOWANIE KONKURSU

Miesiąc październik 2017 poświęcony był obchodom Dnia Bibliotek Szkolnych.

CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ BARBARY KOSMOWSKIEJ?

11 grudnia 2017 roku  w sali audytoryjnej przy LO odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursu plastycznego "Ilustracja do książki Barbary Kosmowskiej"

Archiwum Biblioteka

strona:    1    2    Next page