HERBY POWIATÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Biblioteka szkolna zachęca uczniów do udziału w quizie internetowym „Herby powiatów województwa pomorskiego".

WYPRAWKI CZYTELNICZE

W ramach kampanii Instytutu Książki „Mała książka - wielki człowiek", wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawki Czytelnicze.

BYCIO HERBU KASZTAN – PODSUMOWANIE KONKURSU

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu czytelniczo - plastycznego „Podróże Bycia po Ziemi Bytowskiej".

PISZEMY LISTY DO CHORYCH DZIECI

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w akcji dobroczynnej DZIECI DZIECIOM „Piszemy listy do chorych dzieci", organizowanej przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w Słupsku filia w Bytowie.

QUIZ O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU

W środę, 6 grudnia w bibliotece odbył się konkurs czytelniczy „QUIZ O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU".

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

27 listopada 2023 r. obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Światowy Dzień Pluszowego Misia.

NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W listopadzie 2023 biblioteka szkolna zakupiła nowe książki, po które serdecznie zapraszamy naszych uczniów.

AKCJA CZYTELNICZA – BOOKFLIX

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów klas I-VIII do udziału w akcji czytelniczej BOOKFLIX - prezentujemy książki polecane przez uczniów.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W pierwszych dniach listopada 2023 r. uczniowie wszystkich klas pierwszych zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

BYCIO HERBU KASZTAN – KONKURS CZYTELNICZO - PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie czytelniczo-plastycznym „Podróże Bycia po Ziemi Bytowskiej". Konkurs polega na wykonaniu ilustracji do wybranej książki Anny Gliszczyńskiej z serii „Bycio herbu Kasztan".

Archiwum Biblioteka

strona:    1    2    3    Next page