CZYTAMY RODZINNE HISTORIE

Nasi pierwszoklasiści rozpoczęli realizację ogólnopolskiego projektu czytelniczego „Czytamy Rodzinne Historie"

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

Panie z biblioteki zapraszają uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych do udziału w konkursie czytelniczo-plastycznym: „W krainie baśni Hansa Christiana Andersena".

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI

2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Dzień ten został ustanowiony przez sekcję IBBY, w dniu urodzin Hansa Christiana Andersena.

MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA – WYNIKI KONKURSU

Biblioteka szkolna podsumowała czytelniczy konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych „Moja ulubiona książka".

WIERSZE O WIOŚNIE

21 marca w bibliotece przywitaliśmy nową porę roku wierszami o wiośnie.

CZYTAMY Z PHOTONEM

W poniedziałek, 18 marca 2024 r. uczniowie klasy 2 A wzięli udział w zajęciach z wykorzystaniem robota PHOTON.

WIERSZE O WIOŚNIE - POETYCKIE PRZYWITANIE NOWEJ PORY ROKU

W czwartek 21 marca na dwóch długich przerwach (po 3 i 4 lekcji) serdecznie zapraszamy miłośników poezji ze wszystkich klas 1-8 do biblioteki.

CZYTAMY RODZINNE HISTORIE

„CZYTAMY rodzinne historie" to projekt czytelniczy organizowany przez Instytut Książki. Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wezmą udział w realizacji projektu, a biblioteka szkolna będzie koordynować działania projektowe.

MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA – KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka"

NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna to nie tylko miejsce, w którym wypożyczamy książki, ale przede wszystkim przytulna czytelnia, gdzie możemy spędzić przerwę czytając książki i czasopisma.

Archiwum Biblioteka

strona:    1    2    3    4    Next page