PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE

W maju 2018 roku zakończył się 1 etap konkursów w ramach zadania Podróże bliskie i dalekie współfinansowanego ze środków Gminy Bytów przygotowanego przez Stowarzyszenie Zawsze Razem.

Warsztaty przyrodnicze

Od 7.05.18 uczniowie klas IV i V uczestniczą w lekcjach terenowych w ramach programu "Warsztaty przyrodnicze w plenerze" dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" w ramach Otwartego konkursu ofert z Gminy Bytów.

XIV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNO – PRZYRODNICZEJ

27 kwietnia 2018 roku w Nadleśnictwie Bytów odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologiczno – Przyrodniczej.

Inscenizacja marszu na Bytów

16.05.2018 roku Muzeum Zachodniokaszubskie w Bytowie w ramach programu „Granica” niepodległości upamiętniającego 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, zorganizowało wraz z uczniami z bytowskich szkół inscenizację marszu na Bytów, który miał miejsce w 1920 r.

WARSZTATY CHEMICZNE

19.04.2018 roku w nasze szkole odbyły się warsztaty chemiczne. W imprezie wzięło udział ok.80 uczniów klas V i VI. Zajęcia odbywały się w 20-to osobowych zespołach.

KONCERT MUZYCZNY

11.05.20018r. w naszej szkole odbył się koncert muzyczny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej z Bytowa.

KLARNET I FAGOT NA ZAMKU

Podczas ostatniego w aktualnym roku szkolnym koncertu mieliśmy okazję wysłuchać popisu dwóch instrumentów dętych drewnianych w towarzystwie akompaniującego fortepianu

Kampania edukacyjna

7 maja 2018 roku uczniowie klas 3, 4, 5  uczestniczyli w prelekcji prowadzonej przez pana Romualda Burczyk z Piły w ramach kampanii: „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”

WYNIKI REKRUTACJI

Listy kandydatów do klasy 1 na rok szkolny 2018/19 znajdują się w zakładce Rekrutacja

Program Granica

27 marca 2018 roku uczniowie klas 7a, 7b, 7e wzięli udział w spotkaniu z dr Tomaszem Rembalskim z Uniwersytetu Gdańskiego w ramach programu „Granica” niepodległości.

Archiwum Aktualności

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page