Klasa 1a z „Ekologią na ty”

W ramach realizacji zadania „Z ekologią na ty” przygotowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem”, współfinansowanego przez Gminę Bytów, uczniowie klasy 1a realizowali /w kwietniu i w maju 2018/ różne działania.

Na tropie przyrody

W miesiącu kwietniu i maju 2018 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły dużo mówili na temat przyrody.

Jak można zrobić coś z niczego?

W miesiącu kwietniu i maju 2018 r. dzieci z klas drugich SP 5 w ramach zadania „Z ekologią na ty” wykonywały prace plastyczne i techniczne z materiałów segregowalnych.

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

W  dniu  29 maja 2018 r. w  świetlicy  szkolnej  klas  1- 3  odbyło się  spotkanie  ze  strażakiem  z  PSP  Bytów  p. Grzegorzem  Zblewskim.

100-lecie niepodległości Polski

25 maja 2018 uczniowie klas 6, w ramach programu pn. Granica, uczestniczyli w spotkaniu z dr Małgorzatą Ryś-Kiełtyka.

Walne Zgromadzenie Członków stowarzyszenia

7 czerwca 2018 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia o godz. 14.30 w sali nr 12 w SP 5 w Bytowie.

Drugi termin: 07.06.18 godz. 14.45 sala nr 12.

Prosimy o niezawodne przybycie, ponieważ zebranie dotyczyć będzie podjęcia działań związanych z rozwiązaniem stowarzyszenia.

Wycieczka do lasu

11 maja 2018r. uczniowie klasy I a i I b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do lasu.

Projekt GRANICA

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę nasza szkoła uczestniczy w projekcie Granica, który przygotowało Muzeum Zachodnio-Kaszubskie w Bytowie.

KLASA 7B NA BIWAKU

W dniach 14-16 maja klasa 7b wypoczywała na biwaku klasowym nad Jeziorem Wieleńskim. Atrakcyjny program zapewnili jej instruktorzy z  firmy Radsas Fun (za co gorąco dziękujemy).

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W miesiącach marzec- maj 2018r. uczniowie klas: 1a, 1b, 1c,2a,2b,2c,3a,3b, 3c,3d, 3e, 3f,4a, 4b, 4c, 4d brali udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zapraszamy do Galerii

Archiwum Aktualności