SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

W  dniu  29 maja 2018 r. w  świetlicy  szkolnej  klas  1- 3  odbyło się  spotkanie  ze  strażakiem  z  PSP  Bytów  p. Grzegorzem  Zblewskim.

100-lecie niepodległości Polski

25 maja 2018 uczniowie klas 6, w ramach programu pn. Granica, uczestniczyli w spotkaniu z dr Małgorzatą Ryś-Kiełtyka.

Walne Zgromadzenie Członków stowarzyszenia

7 czerwca 2018 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia o godz. 14.30 w sali nr 12 w SP 5 w Bytowie.

Drugi termin: 07.06.18 godz. 14.45 sala nr 12.

Prosimy o niezawodne przybycie, ponieważ zebranie dotyczyć będzie podjęcia działań związanych z rozwiązaniem stowarzyszenia.

Wycieczka do lasu

11 maja 2018r. uczniowie klasy I a i I b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do lasu.

Projekt GRANICA

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę nasza szkoła uczestniczy w projekcie Granica, który przygotowało Muzeum Zachodnio-Kaszubskie w Bytowie.

KLASA 7B NA BIWAKU

W dniach 14-16 maja klasa 7b wypoczywała na biwaku klasowym nad Jeziorem Wieleńskim. Atrakcyjny program zapewnili jej instruktorzy z  firmy Radsas Fun (za co gorąco dziękujemy).

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W miesiącach marzec- maj 2018r. uczniowie klas: 1a, 1b, 1c,2a,2b,2c,3a,3b, 3c,3d, 3e, 3f,4a, 4b, 4c, 4d brali udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zapraszamy do Galerii

PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE

W maju 2018 roku zakończył się 1 etap konkursów w ramach zadania Podróże bliskie i dalekie współfinansowanego ze środków Gminy Bytów przygotowanego przez Stowarzyszenie Zawsze Razem.

Warsztaty przyrodnicze

Od 7.05.18 uczniowie klas IV i V uczestniczą w lekcjach terenowych w ramach programu "Warsztaty przyrodnicze w plenerze" dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" w ramach Otwartego konkursu ofert z Gminy Bytów.

XIV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNO – PRZYRODNICZEJ

27 kwietnia 2018 roku w Nadleśnictwie Bytów odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologiczno – Przyrodniczej.

Archiwum Aktualności

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page