CROSS FESTIVAL - CZARNA DĄBRÓWKA

Kolejne biegi z cyklu Cross Festival w Czarnej Dąbrowce „Bieg Orłów". Amelia Typa - I miejsce, Łucja Łosińska - I miejsce, Amelia Typa - 6 miejsce, Dominik Stolc - 5 miejsce, Oliwia Stolc - 2 miejsce, Krzysztof Kasprowicz - I miejsce!

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

W dniu 25.04 odbyły sie zawody w Mini piłkę nożną dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła 2 miejsce! Gratulujemy wszystkim zawodniczkom.

Zwycięstwo Oliwii Stolc

Oliwia Stolc z kl. 7e zdobyła 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych

POWIATOWE GRAND PRIX SP NR5 W BYTOWIE W SKOKU WZWYŻ - FINAŁ

W edycji 2017/2018 padł rekord frekwencji w jednym konkursie (145 osób) i rekord frekwencji w całym cyklu (195 osób).

>>WYNIKI<<

Zapraszamy do Galerii

CROSS FESTIVAL - PARCHOWO

Ponad 40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach z cyklu Cross Festival w Parchowie kwietniu 2018. Najlepiej w swoich kategoriach wiekowych spisali się: Im Łucja Łosinska, Blanka Typa, II m Oliwia Stolc, III m Bartosz Koszela.

XXVI NAUCZYCIELSKI TURNIEJ DRUŻYN MIESZANYCH PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 24.3.2018r. odbył się finał XXVI Turnieju Drużyn Mieszanych Piłki Siatkowej im. B. Pliszki.  Gospodarzem była nasza szkoła. Zycięzcą tej edycji została drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bytowie.

XII TRZEBIELIŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

Bardzo dobry start sezonu przelajowego zanotowali nasi uczniowie podczas Trzebielińskich Biegów Przełajowych w dniu 24.03.2018.

Wyniki XIV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż po piątym konkursie

Przedstawiamy aktualne wyniki. Na zawody finałowe zapraszamy 10 kwietnia od 15.00. Po konkursie ok. godz.18.00 podsumowanie cyklu.

>> WYNIKI <<

Wyniki XIV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż 2017/2018 po czwartym konkursie

Poniżej przedstawiamy wyniki XIV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż 2017/2018 po czwartm kokursie, który odbył się 20.02.2018r.

WYNIKI

CROSS FESTIVAL - XXX BIEG RODŁA

Dnia 7.10.2017 w Pomysku Wielkim odbyły się zawody z cyklu Cross Festival XXX Bieg Rodła. Naszą szkolę reprezentowało 47 uczniów.

Archiwum Sport

strona:    1    2    Next page