Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Archiwum Biblioteka

KONKURS - ZOSTAŃ MISTRZEM BAJEK

Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów z naszej szkoły zdobyło nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym "Zostań mistrzem bajek". 

WSPÓLNE CZYTANIE

   1 czerwca 2017 o godz. 10.00 uczniowie klas drugich, trzecich i szóstych zebrali się przed naszą szkołą aby wspólnie poczytać - każdy to, na co miał ochotę.                                                               Zapraszamy do Galerii                                                                                                    

DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE

Dzień Kobiet 2017 stał się wspaniałą okazją, aby zaprosić uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Dziewczęca bohaterka literacka”.

GALERIA

Walentynki 2017 w bibliotece

Z okazji Walentynek 2017 w szkolnej bibliotece odbyła się "randka w ciemno z książką".

Zdjęcia w Galerii

CZYTAMY Z MIKOŁAJEM-konkurs pięknego czytania

W piątek, 9 grudnia 2016 roku, w bibliotece odbył się dla uczniów klas drugich i trzecich konkurs pięknego czytania "Czytamy z Mikołajem".

Czytanie z Mikołajem

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, by nieco zwolnić i zatopić się w przyjemną lekturę, która wprawi nas w świąteczny nastrój już wcześniej.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z B. KOSMOWSKĄ

W poniedziałek, 22 listopada 2016 roku zwycięskie drużyny szkolnego konkursu „Czy znasz twórczość  Barbary Kosmowskiej” uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką.

GALERIA

Spotkanie z baśnią

W środę i czwartek, 21 i 22 października 2015r. w bibliotece gościliśmy uczniów z klasy Ig i Id. Nasi najmłodsi uczniowie z wielką uwagą słuchali baśni H. CH. Andersena „Brzydkie Kaczątko”

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

10 czerwca 2016 roku o godzinie 10:00 odbyła się ogólnopolska akcja masowego czytania w jednym momencie pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”. 

Galeria

SPOTKANIE AUTORSKIE

31 maja 2016 roku nauczyciele biblioteki szkolnej wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk.

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5