Matematyczno-przyrodnicze

KANGUR 2018

15 marca 2018r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR 2018".

WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

W naszej szkole w środę 25 października 2017 odbył się pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Wzięło w nim udział 37 uczniów z naszej szkoły z klas szóstych i siódmych.

Mistrz tabliczki mnożenia

W naszej szkole w poniedziałek 30 października 2017 odbył się szkolny etap konkursu matematycznego Mistrz tabliczki mnożenia dla klas IV. W konkursie wzięło udział 28 uczniów.

Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Plastyczny 2018

W tym roku kolejn raz przystąpiliśmy do XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego. W konkursie wzięło udział 31 uczniów naszej szkoły z klas 4-7.

Do finału wybrano 14 prac, z których dwie zostały nagrodzone:

Magdalena Prądzyńska - II miejsce w kategorii klas piątych oraz

Jan Koterba - III miejsce

LIGA MATEMATYCZNA 2017/2018

W pażdzierniku 2017r. po raz kolejny nasi uczniwie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu "Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego" w Słupsku.

w konkursie brało udział 20 uczniów klasa 5-7. W półfinale w Słupsku uczestniczyli:

Magdalena Prądzyńska  - klasa 5dd

Sebastian Saldat - klasa 6d

Serdecznie gratulujemy i czekamy na wyniki.

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny

25 października 2017r. odbył się w naszej szkole Kuratoryjny Konkurs Matematyczny. Były to eliminacje stopnia szkolnego. Uczestniczyło 37 uczniów z klas szóstych i siódmych.

W etapie rejonowym tego konkursu, który się odbył w Kościerzynie 9 stycznia 2018r. naszą szkołę reprezentowali:

Maciej Grinczelis - klasa 7a

Marta Prądzyńska - klasa 7a