Matematyczno-przyrodnicze

MATEMATYKA W OTACZAJĄCYM MNIE ŚWIECIE I etap

Ze wszystkich zdjęć, które otrzymaliśmy  komisja konkursowa wybrała aż 10. Zdjęcia zostały opublikowane na fb.

Do 25.10.2018 r. można na nie głosować na profilu projektu MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W PIĄTCE poprzez polubienia do czego serdecznie wszystkich zapraszamy.

www.facebook.com/Matematyka-na-pi%C4%85tk%C4%99-w-pi%C4%85tce-603198333401501/

Konkursy kuratoryjne

Uczniowie naszej szkoły zgłosili chęć udziału w wojewódzkich kuratoryjnych konkursach przedmiotowych w 2018/2019 roku.

Pomorska Liga Zadaniowa

Nasi uczniowie z klas 7 i 8 przystąpili do konkursu organizowanego przez ODN w Słupsku pn. Pomorska Liga Zadaniowa - Zdolni z Pomorza.

MATEMATYKA W PIĄTCE NA PIĄTKĘ

Pierwszy z konkursów organizowanych w październiku 2018 w ramach projektu MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W PIĄTCE został rozstrzygnięty.

CHEMICZNY KONKURS KURATORYJNY

W dniu 15.11.2018r. uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w Kuratoryjnym  Konkursie Chemicznym – etap szkolny.                 L. Błaszkowska - Szreder

Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Plastyczny 2018

W tym roku kolejn raz przystąpiliśmy do XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego. W konkursie wzięło udział 31 uczniów naszej szkoły z klas 4-7.

Do finału wybrano 14 prac, z których dwie zostały nagrodzone:

Magdalena Prądzyńska - II miejsce w kategorii klas piątych oraz

Jan Koterba - III miejsce

LIGA MATEMATYCZNA 2017/2018

W pażdzierniku 2017r. po raz kolejny nasi uczniwie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu "Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego" w Słupsku.

w konkursie brało udział 20 uczniów klasa 5-7. W półfinale w Słupsku uczestniczyli:

Magdalena Prądzyńska  - klasa 5dd

Sebastian Saldat - klasa 6d

Serdecznie gratulujemy i czekamy na wyniki.

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny

25 października 2017r. odbył się w naszej szkole Kuratoryjny Konkurs Matematyczny. Były to eliminacje stopnia szkolnego. Uczestniczyło 37 uczniów z klas szóstych i siódmych.

W etapie rejonowym tego konkursu, który się odbył w Kościerzynie 9 stycznia 2018r. naszą szkołę reprezentowali:

Maciej Grinczelis - klasa 7a

Marta Prądzyńska - klasa 7a