LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

18 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich  miał miejsce ostatni już etap Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022.  Naszą szkołę SP 5 w Bytowie reprezentował uczeń klasy 8e Tymoteusz Wirkus.
Decyzją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej z dnia 30 marca 2022 r. tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego  województwa pomorskiego  otrzymało 19 uczniów w tym również uczeń naszej szkoły Tymoteusz Wirkus.
Dzięki tytułowi laureata , Tymoteusz nie musi się już martwić o wyniki egzaminów ósmych klas. Bez względu na to, jak one mu pójdą ,zapewnił sobie wstęp do  każdej szkoły , którą sobie wybierze.

Brawo Tymek!!!  Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.

Maria Wejman - nauczyciel geografii