Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

19 marca 2019 roku w godzinach 9.00 -13.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie odbędą się IV Powiatowe Targi Edukacji i Pracy.

szczegóły

Rekrutacja 2019-2020

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Szkoły ponadpodstawowe w 2019-2020

Udostępniamy broszurę informacyjną dotyczącą szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych w powiecie bytowskim i planowanych kierunkach kształcenia w tych szkołach na rok 2019/2020 przygotowaną przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

ULOTKA - SZKOŁY

Szkoła z Klasą 2.0

W roku szkolnym 2018/19 nasza szkoła prowadzi działania zmierzające do otrzymania certyfikatu „Szkoła z klasą 2.0.”

SADZENIE DĘBU NIEPODLEGŁOŚCI W SP5 W BYTOWIE

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie uczciła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polskę.

Zapraszamy do Galerii

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10