Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

2b i 2d w Nadleśnictwie

W dniach 7 i 9 listopada uczniowie klasy 2b oraz 2d odwiedziły Nadleśnictwo Bytów.

Konkurs plastyczny

10 listopada odbyło się oficjalne wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szpital Powiatu Bytowskiego pt.” Światowy Dzień Mycia Rąk”.

Za nami drugi turniej Mini Volley Cup!

4.11.2023r. na sali w SP2 uczniowie z naszej szkoły kolejny raz rozegrali mecze w siatkówkę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom aktywnosci oraz sukcesów!
Nauczyciele w-f

SZKOŁA PAMIĘTA

Nasza szkoła w październiku 2023r. uczestniczyła w akcji MEiN Szkoła Pamięta.

Uczniowie pod opieką nauczycieli odwiedzili miejsca pamięci poświęcone ludziom związanym z historią naszego miasta i regionu.

Dyplom Szkoła Pamięta

WYJAZD INTEGRACYJNY KLASY 5B i 5D DO SŁUPSKA

W poniedziałek 30 października klasy: 5b i 5d brały udział w wyjeździe integracyjnym do Słupska. Uczniowie odwiedzili park trampolin, aby następnie przejechać do Centrum Handlowego Jantar.

SZKOŁA PAMIĘTA - KLASA 5D

"Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód, ale pamiętajmy o tych którzy  odchodzą- to pamięć daje im nieśmiertelność "- Rafał Kosik

Szkoła Pamięta

Klasy 1a, 1c, 3a, 3c i 3d odwiedziły miejsca pamięci

Dzień jabłka

Dnia 4 października 2023 r. obchodziliśmy w klasie 2b Dzień Jabłka.

Konkurs plastyczny

Uczennica klasy 3D- Agata Niedziółka zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Drzewa-zielone płuca Bytowa”.

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja oraz Organizatorzy obchodów jubileuszu 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 dziękują firmie Ardon za ufundowanie nagród i gadżetów, które uatrakcyjniły szkolny piknik w dniu 15.09.2023r.

Dziękujemy

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    Next page