Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy do naszej szkoły na Dzień Otwarty przyszłorocznych uczniów i ich rodziców w dniu 2.03.2019r. /sobota/ w godz. 10.00 - 12.00.

ZAPISY DZIECI DO KLAS PIERWSZYCH

Informujemy, że zapisy dzieci  do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie

odbywać się będą w terminie

od 01.03.2019 r. – do 29.03.2019 r.

W zakładce Rekrutacja znajdą Państwo kartę zgłoszenia lub formularz rekrutacyjny dla dzieci spoza obwodu szkoły oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wypełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły.

SZKOŁA Z MISJĄ

Szanowni Państwo

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w związku z zaangażowaniem dzieci i młodzieży naszej szkoły oraz rodziców w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących szkoła otrzymała wyróżnienie "Szkoła z misją".

Żywa lekcja historii

Poznawanie dziejów naszych przodków to zadanie dla każdego w każdym wieku. Niewątpliwie dzisiejsze czasy pozwalają nam przenosić  się w czasie i poznawać życie naszych przodków za pomocą źródeł materialnych. W styczniu 2019 roku do naszej szkoły zawitała grupa rekonstrukcyjna,

WARSZTATY LITERACKIE

Dnia 7.02.2019 r dzięki współpracy biblioteki szkolnej i polonistów z Biblioteką Pedagogiczną w Bytowie odbyły się warsztaty literackie z Danielem Odiją

KONKURSY KURATORYJNE - ETAP WOJEWÓDZKI

Uczniowie klasy 8E Aleksandra Kowgan i Marcin Modrzejewski oraz klasy 8A Marta Prądzyńska i Jacek Pluto Prądzyński zakwalifikowali się do etapu  wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu języka niemieckiego, a Bartosz Król z kl. 8E z historii.

POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

Dnia 5.02.2019 w Tuchomiu odbył się powiatowy finał dziewcząt w mini piłkę ręczna. Drużyna z naszej szkoły zajęła wysokie III miejsce!

Serdecznie gratulujemy!

Jubileusz 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku

Akademia Pomorska w Słupsku serdecznie zaprasza na uroczystości Jubileuszu 50-lecia, którego obchody odbędą się 24 maja 2019 roku.

Będzie to okazja do przypomnienia historii Uczelni oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju.

Losowanie klas do przeniesienia do SP1

W dniu 4 lutego 2019 roku odbyło się ostatnie już losowanie klas szóstych, które od nowego roku szkolnego 2019/2020 będą kontynuować naukę w SP 1 w Bytowie.

Wylosowano klasę 6c oraz bez losowania przechodzi klasa 3c.

PROTOKÓŁ STR. 1

PROTOKÓŁ STR. 2

Szkoła z klasą 2.0

Zespół nauczycieli działający w programie Szkoła z klasą 2.0 w październiku 2018 roku zamieścił sprawozdanie z I etapu działań:

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page