Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

25 września 2018 roku w świetlicy klas I-III odbyło się spotkanie uczniów z Panią Pielęgniarką. Gość opowiadał dzieciom o konieczności spożywania pięciu posiłków dziennie

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

11 września 2018 roku w świetlicy szkolnej klas I-III  odbyło się spotkanie z Policjantem, dotyczące „Bezpiecznej drogi do szkoły”.

Powiatowe drużynowe przełajowe biegi sztafetowe

Dnia 9.10.2018 r w Miastku odbyły sie drużynowe przełajowe biegi sztafetowe powiatowe.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

We wrześniu uczniowie klas 4 - 8 wraz z wychowawcami wybrali  kandydatów do reprezentowania swej klasy w wyborach do Samorządu Szkolnego

Projekt „Godność, wolność, niepodległość”

Tak jak już pisaliśmy wcześniej nasza szkoła wiosną 2018 wzięła udział w ministerialnym konkursie związanym z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Udało nam się uzyskać dotację, więc czeka nas sporo ciekawych działań.

Odsłonięcie lapidarium

5 października 2018r. o godzinie 13.00 klasy 7a, 7e, 8b, 8e uczestniczyły w uroczystym odsłonięciu lapidarium na cmentarzu poewangelickim przy ul. Kardynała Josyfa Slipyja w Bytowie.

SADZENIE DĘBU NIEPODLEGŁOŚCI W SP5 W BYTOWIE

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie uczciła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polskę.

Zapraszamy do Galerii

Gminne zawody w halowa piłkę nożna chłopców

Dnia 5.10.2018r odbyły się gminne zawody w halowa piłkę nożna chłopców.

ZAWODY W BADMINTONA

W dniu 3.10.2018 odbyły się powiatowe zawody w badmintona.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    Next page