Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Plebiscyt Edukacyjny Dziennika Bałtyckiego

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza nauczycielka Magdalena Dąbrowska została laureatką Plebiscytu Edukacyjnego Dziennika Bałtyckiego i zajęła I miejsce w powiecie bytowskim w kategorii Nauczyciel klas 0 -  III.

Dziękujemy Wszystkim za oddane głosy!

WALENTYNKI

14.02.2023 Dzień Świętego Walentego

PIŁKA SIATKOWA 4-KI

Dnia 13.02.23r w SP 2 w Bytowie odbyły się gminne zawody ID w piłkę siatkową 4-ki.
Reprezentacje z naszej szkoły zarówno dziewcząt jak i chłopców zajęły wysokie II miejsce.
Gratulacje!!!
Nauczyciele w-f

BAL KARNAWAŁOWY

W dniach 8-9 lutego 2023 odbywały się zabawy karnawałowe klas 4-8.

JAKA JEST TWOJA SUPERMOC?

Uczniowie klas 4-6 wzieli udział w spotkaniu w kinie Albatros w ramach Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej Kinoszkoła

POZNAJ POLSKE - Trójmiasto

W dniach 07-08 listopada 2022 r. w ramach przedsięwzięcia MEiN pn. "Poznaj Polskę" uczniowie klasy 6a i 6b wybrali się na dwudniową wycieczkę pt. „Trójmiasto - sportowo i edukacyjnie”. Uczniowie od rana do wieczora na przemian zwiedzali oraz brali udział w różnych aktywnościach ruchowych.

Lekcje obywatelskie na podstawie gry planszowej Impuls.

W dniach 8-9.11.2022 trenerzy z Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku - organizacji, która zajmuje się edukacją obywatelską, przeprowadzili we wszystkich klasach ósmych 2-godzinne lekcje obywatelskie z wykorzystaniem gry planszowej Impuls, która powstała jako narzędzie edukacyjne.

POZNAJ POLSKĘ

Gmina Bytów na początku października 2022 podpisała porozumienie na realizację przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”, które  jest częścią Polskiego Ładu.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8