Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

DZIEŃ SPORTU

Dnia 22.06.22r w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie klas IV - VIII rywalizowali w grze w "Dwa ognie". Zwycięskie drużyny to: 4c, 5a, 6b, 7b, 8b.
Gratulujemy!

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA

Dnia 18 i 19.06.2022r w łodzi odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków LA. Blanka Typa zajęła IV miejsce w biegu na 60m, Łucja Łosińska zajęła XII miejsce w biegu na 600m.
Serdecznie gratulujemy sukcesów!
B. Zagdan

APEL - PODSUMOWANIE II SEMESTRU

W środę 15 czerwca odbył się apel podsumowujący konkursy i osiągnięcia za II semestr nauki. Uczniowie, otrzymali nagrody oraz wyróżnienia za udział w konkursach z j.polskiego, matematyki, czytelniczych oraz  zawodach sportowych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!!!
K. Malska

WYCIECZKA KL. 6B

We wtorek klasa 6 b wraz opiekunami wybrała się na wycieczkę do malowniczo położonej zagrody Hope well-more than alpacas.

XIII POMORSKA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA

Dnia 14.06.2022r w Tczewie odbyła się XIII  Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna "Dysk Pomorski 2022". Reprezentacja naszego Powiatu zajęła wysokie III miejsce, a uczniowie z naszej szkoły miejsca na podium.

WYCIECZKA DO TORUNIA

W dniach 6-7 czerwca klasy 5a, 5b udały się na wycieczkę do Torunia i Solca Kujawskiego. Jak było zobaczcie sami!

A. Chajecka

Konkurs „Mądry drugoklasista”

6 czerwca 2022 r. uczniowie klas drugich brali udział w drugim etapie konkursu wiedzowego pt. „Mądry drugoklasista”. Udzielali odpowiedzi na pytania z zakresu edukacji polonistycznej, przyrodniczej i społecznej.

Konkurs „Dobry matematyk”

2 czerwca 2022 r. uczniowie klas drugich brali udział w drugim etapie konkursu wiedzowego pt. „Dobry matematyk”. Zaznaczali prawidłową odpowiedź, wykonywali obliczenia, rozwiązywali zadania z treścią.

Z WIZYTĄ W TUCHOMIU

Najstarsza grupa, ucząca się w naszej szkole języka kaszubskiego pojechała na dwa dni do Tuchomia.

ZIELONA SZKOŁA

W dniach 6-8.06.2022r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w ZIELONEJ SZKOLE. Miejscem docelowym naszej wyprawy było Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce.
strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    Next page