Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Do akcji MEiN Szkoła pamięta włączyło się 7 klas wraz z nauczycielami.

Uczniowie i nauczyciele odwiedzali lokalne miejsca pamięci, poznawali historię swojego regionu, wykonali prace plastyczne i przygotowywali gazetki ścienne.

Czwartki Lekkoatletyczne

Dnia 7.10.21r na bytowskim stadionie odbyły się Czwartki Lekkoatletyczne, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Wyjście do kina

Kiedy ostatni raz słyszeliście brawa w kinie wypełnionym młodzieżą?

Dziś! Właśnie dzisiaj 8.10.21 cała nasza starsza brać uczniowska była w kinie!

Zwycięstwo w maratonie

We wrześniu 2021 nauczyciel matematyki pan Ł. Gostkowski uczesniczył w VI Maratonie Północy „Bieg Czterech Latarni” na trasie Hel – Rozewie.

Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie 2021

Dnia 26.09.2021r uczeń naszej szkoły, zawodnik klubu sportowego "Garda" Bytów, Kacper Sirocki z kl. 8d zdobył złoty medal w Finale Mistrzostw Polski Młodzików w boksie na 2021rok w kategorii wagowej do 44kg, zwyciężając 4:1.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Zawody Sportowe w Sopocie

Dnia 30.08.2021r w Sopocie odbyły się GP Sopotu im. Janusza Sidły i dla najmłodszych - Biegi Pomorskich Nadziei Olimpijskich.

Uczennica naszej szkoły Łucja Łosińska z klasy 7b zajęła 3 miejsce w biegu na 600m ustanawiając tym samym swój rekord życiowy - 1.47.86.

Gratulacje!!!

Występy Żorżyny

W sobotę, 21.08.2021 r. na rynku w Bytowie po raz kolejny odbyła się impreza kulturalna pn. "Wyszywanka na Majdanie".

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7