Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Jubileusz 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku

Akademia Pomorska w Słupsku serdecznie zaprasza na uroczystości Jubileuszu 50-lecia, którego obchody odbędą się 24 maja 2019 roku.

Będzie to okazja do przypomnienia historii Uczelni oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju.

Losowanie klas do przeniesienia do SP1

W dniu 4 lutego 2019 roku odbyło się ostatnie już losowanie klas szóstych, które od nowego roku szkolnego 2019/2020 będą kontynuować naukę w SP 1 w Bytowie.

Wylosowano klasę 6c oraz bez losowania przechodzi klasa 3c.

PROTOKÓŁ STR. 1

PROTOKÓŁ STR. 2

Szkoła z klasą 2.0

Zespół nauczycieli działający w programie Szkoła z klasą 2.0 w październiku 2018 roku zamieścił sprawozdanie z I etapu działań:

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

19 marca 2019 roku w godzinach 9.00 -13.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie odbędą się IV Powiatowe Targi Edukacji i Pracy.

szczegóły

Rekrutacja 2019-2020

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Szkoły ponadpodstawowe w 2019-2020

Udostępniamy broszurę informacyjną dotyczącą szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych w powiecie bytowskim i planowanych kierunkach kształcenia w tych szkołach na rok 2019/2020 przygotowaną przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

ULOTKA - SZKOŁY

Szkoła z Klasą 2.0

W roku szkolnym 2018/19 nasza szkoła prowadzi działania zmierzające do otrzymania certyfikatu „Szkoła z klasą 2.0.”

SADZENIE DĘBU NIEPODLEGŁOŚCI W SP5 W BYTOWIE

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie uczciła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polskę.

Zapraszamy do Galerii

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7