Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

GÓRA GROSZA 2023-2024

Samorząd Szkolny dołączył do akcji GÓRA GROSZ 2023/2024. Zebrano kwotę w wysokości  812,58 zł i w dniu 27.02.2024 roku przesłano do organizatorów.

KINOSZKOŁA - GŁOWA PEŁNA CIEBIE

Dnia 21 lutego 2024 klasy 7 i 8 udały się do Bytowskiego Centrum Kultury, aby wziąć udział w prgoramie KINOSZKOŁA.

GMINNE ZAWODY IMS W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 22.02.25r odbyły się Gminne Zawody IMS piłka ręczna. Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę zajęła III miejsce.

GMINNE ZAWODY ID W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 21.02.24r w SP2 Bytów odbyły się Gminne zawody ID w piłkę ręczną. Chłopcy i dziewczynki reprezentujący naszą szkołę zajęli II miejsce!

POWIATOWY FINAŁ W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ

Dnia 14.02.24r w naszej szkole odbyły się powiatowe finały w mini piłce siatkowej chłopców igrzysk dzieci o puchar starosty bytowskiego.
Uczniowie z naszej szkoły zajęli II miejsce.
Gratulujemy!

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "MAM TALENT"

Miło nam poinformować, że szkolny konkurs "Mam talent" wygrała Hanna Rudnik , uczennica klasy 3b. Hania zaśpiewała piosenkę Sanah "Jestem Twoją Bajką".

Żorżyna kolęduje

W tym roku szkolnym, na zakończenie okresu bożonarodzeniowego, zespół  Żorżyna został  zaproszony do przedstawienia montażu  słowno-muzycznego w bytowskiej cerkwii.

WOŚP 2024

Nasza szkoła w dniu 26.01.2024r. zorganizowała konkurs Mam Talent w ramach WOŚP. Zapraszamy do naszej Galerii

GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ SIATKOWĄ 4-KI

Dnia 24.01.24r w SP2 odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową 4-ki. Dziewczęta zajęły wysokie II miejsce, natomiast chłopcy wygrali 🏆, awansując do finału powiatowego!

BAL KARNAWAŁOWY - KLASY I-III

Jak karnawał to bale przebierańców. Takie bale odbywały się w naszej szkole dla młodszych uczniów w dniach 17-18 stycznia 2024 r.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    Next page