Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

KLASA 5E W TUCHOMIU

W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018r. klasa V e wraz z opiekunkami: P. Lucyną Błaszkowską - Szreder i P. Anetą Typą pojechała na warsztaty do Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu.

Konkurs - Méster Bëlnégò Czëtaniô

Dnia 22 listopada 2018 r. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbył się powiatowy konkurs „Méster Bëlnégò Czëtaniô”.

Warsztaty z geocachingu

Podsumowaniem projektu “Niepodległa”, który przez 3 miesiące /wrzesień - listopad 2018/ był realizowany w naszej szkole były warsztaty z geocachingu, prowadzone przez Piotra Grabaszewskiego dla uczniów zainteresowanych tą tematyką.

Rekrutacja 2019-2020

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

KONCERT ROZRYWKOWY

Ostatni w tym roku koncert z cyklu Muzyka Na Zamku, który odbył się 4 grudnia 2018 to niespodzianka muzyczna. Słuchacze w sali bytowskiego zamku przyzwyczajeni do odbioru muzyki klasycznej tym razem byli uczestnikami koncertu muzyki rozrywkowej.

Warsztaty i konkurs - Niepodległa

W naszej szkole przeprowadzono w listopadzie 2018r. warsztaty i konkurs malarsko-fotograficzny.

Konkurs TWÓRCY NIEPODLEGŁEJ

W związku z realizacją projektu „Niepodległa” w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Twórcy Niepodległej”,

Muzeum II wojny światowej

Jednym z działań, w ramach programu wieloletniego Ministerstwa Edukacji Narodowej „Niepodległa”, w którym  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły było zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - 13.11.18 i 27.11.18 .

W pracowni garncarskiej

W czwartek, 29 listopada 2018r. klasa 3b odwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rehabilitacji Psychoruchowej w Bytowie. Wybraliśmy się na zajęcia do pracowni garncarskiej.

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W  świetlicy szkolnej  dla  klas  1- 3 przez  kilka  dni  fajnie  bawiliśmy  się  na  dzień św. Andrzeja. Nie zabrakło  tradycji oraz zwyczajów związanych z obchodzeniem Andrzejek.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page