Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

KONKURS - MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w bibliotece ogłoszono konkurs plastyczny "Moja zakłada do książki".

Spacer po Bytowie

Od września 2017 roku uczniowie klas pierwszych i drugich realizują zadanie pt. „Historia oczami dziecka” przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

JESIENNE SPOTKANIE Z KASZUBSZCZYZNĄ

W popołudniowy piątek 27 X 2017 uczniowie języka kaszubskiego spotkali się, by wspólnie spędzić czas.

Zapraszamy do Galerii

CROSS FESTIVAL 21.10.2017

Dnia 21.10 w Tuchomiu odbyły sie kolejne zawody z cyklu Cross Festival.

KONKURS - MATEMATYKA W OTACZAJĄCYM MNIE ŚWIECIE

Uczniowie naszej szkoły przez ostatnie dwa tygodnie rywalizowali w konkursie fotograficznym  „Matematyka  w otaczającym mnie świecie”.

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

W naszej szkole w piątek 27.10.2017 odbył się pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Wzięło w nim udział 27 uczniów z naszej szkoły z klas szóstych i siódmych. Wyniki poznamy wkrótce.

KONKURSY - ROK RZEKI WISŁY

Biblioteka szkolna z okazji "Roku Rzeki Wisły" zaprasza  uczniów klas I -VII do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim i plastycznym.

KONKURS - MATEMATYKA W OTACZAJĄCYM MNIE ŚWIECI

Konkurs fotograficzny „Matematyka w otaczającym mnie świecie” realizowany w ramach projektu MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W „PĄTCE” wkroczył w decydującą fazę.

PIOTRUŚ PAN - musical

18 -19.10.2017 roku 130 uczniów klas 4-7 obejrzało w Teatrze Muzycznym w Gdyni spektakl - musical pt. PIOTRUŚ PAN.

Teatr internetowy KSIĘGA DŻUNGLI

17.10.2017 trzy klasy z naszej szkoły - 2b, 4f, 5c - obejrzały spektakl teatralny pt. „Księga dżungli” przygotowany przez Teatr Lalki ARLEKIN w Łodzi.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    Next page