Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

DWA OGNIE USPORTOWIONE

Dnia 28.03.22r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach w Dwa Ognie usportowione. Drużyna dziecząt zajęła II miejsce, natomiast druzyna chłopców III. Wszystkim zawodnikom sedecznie gratulujemy!

ZWYCIĘSTWO HANNY GRZYWNOWICZ

W sobotę 26 marca 2022 r., uczennica klasy 3b Hanna Grzywnowicz brała udział w Turnieju Judo Gryfek w Słupsku. W kategorii wagowej 35 kg była niepokonana. Haniu GRATULUJEMY zwycięstwa!

I. Wolska

POWIATOWY FINAŁ IGRZYSK DZIECI W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ DZIEWCZĄT

Dnia 25.03.2022r odbył się Powiatowy Finał Igrzysk dzieci w piłkę koszykową dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce awansując na półfinał wojewódzki! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

Dnia 25.03.22r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II i III miejsce. Gratulacje!

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 22.03.22r w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej piłki Siatkowej Chłopców. Zwyciężyła klasa 8f. Gratulacje!!!

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 21.03.2022r w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Zwyciężyła drużyna z klasy 8d. Serdecznie gratulujemy!

BIEGI CYKLU CROSS FESTIVAL - TEST COOPERA

Dnia 18.03.2022r na Stadionie LA Bytów dobyły się biegi z cyklu Cross Festival Test Coopera. Uczniowie z naszej szkoły wystartowali zajmując wysokie lokaty: Blanka Typa zajęła III miejsce, Łucja Łosińska I miejsce. Gratulacje!

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca w Pierwszy Dzień Wiosny obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. By wyrazić solidarność z osobami z Zespołem Downa klasa I D założyła tego dnia dwie różne skarpetki.

Igrzyska Dzieci w piłkę koszykową dziewcząt

W dniu 17.03.22r odbył się gminny finał Igrzysk Dzieci w piłkę koszykową dziewcząt.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wygrała zawody kwalifikując się do powiatowego finału ID.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
A. Zagdan

Igrzyska Dzieci w piłkę koszykową chłopców

Uczniowie naszej szkoły dnia 16.03.22r wzięli udział w gminnych Igrzyskach Dzieci w piłkę koszykową chłopców.
Zajęli wysokie 2 miejsce! Serdecznie gratulujemy!
strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    Next page