Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Rekrutacja 2019-2020

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

KONCERT ROZRYWKOWY

Ostatni w tym roku koncert z cyklu Muzyka Na Zamku, który odbył się 4 grudnia 2018 to niespodzianka muzyczna. Słuchacze w sali bytowskiego zamku przyzwyczajeni do odbioru muzyki klasycznej tym razem byli uczestnikami koncertu muzyki rozrywkowej.

Warsztaty i konkurs - Niepodległa

W naszej szkole przeprowadzono w listopadzie 2018r. warsztaty i konkurs malarsko-fotograficzny.

Konkurs TWÓRCY NIEPODLEGŁEJ

W związku z realizacją projektu „Niepodległa” w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Twórcy Niepodległej”,

Muzeum II wojny światowej

Jednym z działań, w ramach programu wieloletniego Ministerstwa Edukacji Narodowej „Niepodległa”, w którym  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły było zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - 13.11.18 i 27.11.18 .

W pracowni garncarskiej

W czwartek, 29 listopada 2018r. klasa 3b odwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rehabilitacji Psychoruchowej w Bytowie. Wybraliśmy się na zajęcia do pracowni garncarskiej.

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W  świetlicy szkolnej  dla  klas  1- 3 przez  kilka  dni  fajnie  bawiliśmy  się  na  dzień św. Andrzeja. Nie zabrakło  tradycji oraz zwyczajów związanych z obchodzeniem Andrzejek.

Ogólnopolski Konkurs - Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 16.11.2018r. przeprowadzony był pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Olimpiada Wiedzy nt. AIDS/HIV

W dniu 14.11.2018 r na 8 godzinie lekcyjnej odbył się szkolny etap „Olimpiady Wiedzy nt. AIDS/HIV”. Uczestniczyło w nim ok 20 osób z klas 7 i 8.

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Dnia 09.11.2018 r w piątek o godzinie 14 w sali 24 odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    Next page