Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

DRUGIE ŚWIATOWE MISTRZOSTWA DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM

Filip Gawroński z klasy 5B zajął III miejsce w Drugich Światowych Mistrzostwach Dzieci w Karate Tradycyjnym w kategorii Kumite Chłopców 2008-2009

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY - ETAP SZKOLNY

W dniu 05.11.2019r. odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, którego organizatorem jest Pomorski Kurator Oświaty

OBCHODY 101 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

„Wolność kocham i rozumiem,

Wolności oddać nie umiem.”

Od tego słowa wszystko się zaczyna: szczęśliwe życie w niepodległym kraju, nauka, praca, realizacja marzeń, dążenie do celu, rozwijanie talentu… Możemy robić to, co chcemy, nikt i nic nas nie ogranicza.

SZKOŁA DO HYMNU

8.11.2019 roku nasza szkoła po raz drugi włączyła się w akcję MEN oraz Rady Dzieci i Młodzieży "SZKOŁA DO HYMNU"

Spotkania teatralne

W dniu 8.11.2019r. w BCK -u w Bytowie uczniowie klas szóstych i klas ósmych obejrzeli spektakle teatralne przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia.

Jesienne czytanie

W bibliotece szkolnej pojawiły się nowe, ciekawe pozycje książkowe zarówno dla młodszych jak i starszych czytelników.

Konkurs plastyczny "Już czytam"

5 listopada 2019 r. odbyło się w bibliotece szkolnej podsumowanie konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych "Już czytam".

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5  listopada 2019 r. obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

ŚNIADANIE DAJE MOC

W klasach III naszej szkoły realizowany jest program "Śniadanie daje moc", którego koordynatorem jest mgr Barbara Zagdan.

Międzynarodowy Dzień Bajki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bajki klasa 1 D wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez panią Sylwię Jankowską. Dzień 5 listopada nie jest przypadkową datą. Tego dnia urodził się Walt Disney, jeden z największych twórców bajek.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    Next page