Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

POŚWIĄTECZNIE WITA ŚWIETLICA

Witamy w poświątecznym tygodniu. Wciąż jeszcze nie w świetlicy, nie w szkole. Nasze domowe zaciszne kąty, powoli zaczynają krzyczeć, że ciasno, że nudno, że tęskno... Jeszcze trochę Kochani... Damy radę!

Wiosenna przerwa świąteczna

W dniach 09.04-14.04.2020 jest wiosenna przerwa świąteczna. Jest to czas odpoczynku od nauki i zadań. Szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy

GALERIA PISANEK: kl. 2b

GALERIA PISANEK: kl. 2c

ABECADŁO GIMNASTYCZNE

Nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły proponują Abecadło Gimnastyczne dla całej rodziny, aby w czasie wolnym aktywizować ciało do ruchu.

MALI ARTYŚCI

Nasi uczniowie podczas trudnego czasu i pracy zdalnej wykazali się cudowną pracą. Oto prace nad którymi uczniowie wykazali się "artystami" i włożyli w nie wiele wysiłku oraz kunsztu plastycznego.

Zapraszamy do galerii.

Drogie Świetliczaki, Szanowni Rodzice!

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda  zachęca dzieci do tego, by ,,otworzyły serca i uruchomiły wyobraźnię’’, by wykonały wielkanocną pracę plastyczną, sfotografowały ją  bądź nagrały krótki filmik z życzeniami i wysłały pocztą elektroniczną do wybranej osoby lub instytucji. Przyłączmy się do tej akcji!

REKRUTACJA DO KL. 1

Informujemy, że karty zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej należy dostarczyć do szkoły do 27 marca 2020 r.

W związku z zawieszeniem zajęć w placówce wypełnione druki należy złożyć w specjalnie przygotowanej urnie umieszczonej w przedsionku szkoły.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Dyrekcja

DROGIE ŚWIETLICZAKI!

Cóż, nadeszły trudniejsze dni, zwłaszcza dla dzieci pełnych energii. Dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich siedzimy w domach, czas płynie wolniej. Chcemy wyjść naprzeciw Waszej nudzie.

DNI OTWARTE 2020

W sobotę 29.02.2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów na uczniów klas pierwszych. Dzieci wraz rodzicami miały okazję poznać szkołę oraz swoich przyszłych nauczycieli.

Brawo! Kolejny Laureat i Finalistka

Kacper Rybakowski z klasy 8e uzyskał tytuł Laureata

Magda Pradzyńska z klasy 7d uzyskała tytuł Finalisty

w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty z języka niemieckiego.

Podziękowania za przygotowanie do konkursu kierujemy do pani magister Patrycji Reschke, nauczyciela języka niemieckiego.

GRATULUJEMY! GRATULUJEMY!

BRAWO! Mamy Finalistkę

Marta Pliszka z klasy 8e uzyskała tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty z geografii.

Podziękowania za przygotowanie do konkursu kierujemy do pani magister Marii Wejman, nauczyciela geografii.

GRATULUJEMY! GRATULUJEMY!

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page