Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

WYCIECZKA KL. 4B DO TUCHOMIA

W dniach 05-06.04.2019r. uczniowie klasy 4b brali udział w zajęciach warsztatowych w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu.

WARSZTATY CHEMICZNE

W dniu 02.04.2019r. uczniowie uczestniczyli w warsztatach chemicznych przeprowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych Centrum Chemii w Małej Skali. Podczas zajęć uczniowie nabywali umiejętności posługiwania się sprzętem laboratoryjnym, dzięki własnoręcznemu eksperymentowaniu w technice małej skali oraz uczyli się przez zabawę.

Konkurs - Rodna Mòwa

Dnia 25 kwietnia 2019 r. w bytowskim BCK-u uczennica klasy II A Blanka Typa wzięła udział w Eliminacjach gminnych konkursu „Rodna Mòwa”.

Święto Konstytucji 3 Maja

Przemarsz pocztów sztandarowych oraz zaproszonych gości z bytowskiego zamku do kościoła św. Katarzyny, w tym pocztu sztandarowego naszej szkoły...

Lista kandydatów przyjętych Do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bytowie na rok szkolny 2019/2020

Przedstawiamy Listę Kandydatów przyjętych do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bytowie na rok szkolny 2019/2020 w zakładce REKRUTACJA

SREBRNY MEDAL KRZYŚKA

Dnia 26.04.2019 uczeń Krzysztof Kasprowicz reprezentował naszą szkołę w Ogólnopolskich Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkolnego Związku Sportowego w Kamionie.

Cross Festival - Test Coopera

Dnia 9.04 w Borzytuchomiu odbyły sie kolejne biegi z cyklu Cross Festival - Test Coopera. Nasi uczniowie uzyskali wysokie lokaty.

Gratulujemy.

CROSS FESTIVAL W PARCHOWIE

Dnia 6.04 odbyły sie zawody sportowe z cyklu Cross Festival w Parchowie. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty.

Uroczysta gala rozdania zaświadczeń laureatom z udziałem naszych uczniów

TYTUŁ FINALISTY II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

Panie z biblioteki z wielką radością informują, że Maksymilian Grzenkowski, uczeń klasy 7c  w piątek 5 kwietnia 2019 roku uzyskał tytuł finalisty II Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel” .

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    Next page