Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Zaplanuj swoją przyszłość

19 marca 2019 roku wszyscy uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami będą uczestniczyć w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie w godzinach od 9.00 do 13.30.

KSIĄŻKI ROKU 2018 W NASZEJ SZKOLNEJ BIBLIOTECE

Z przyjemnością informujemy  naszych czytelników, że zakupiłyśmy do biblioteki KSIĄŻKI ROKU 2018 Polskiej Sekcji IBBY.

PASJONUJĄCY WIECZÓR W PIĄTCE

Zapraszamy wszystkich uczniów na

"PASJONUJĄCY WIECZÓR W PIĄTCE".

29.03.2019 r. w godz.18:00-21:00

Powiatowe Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż 2018/19 -po 5 konkursie

Poniżej przedstawiamy wyniki po piątym konkursie. Na finał zapraszamy 02.04.2019 od 15.00.

>>WYNIKI<<

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE - ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA

Jaka jest Ania z Zielonego Wzgórza? Czy to tylko beztroska trzpiotka, paplająca co jej ślina na język przyniesie i stale pakująca się w kłopoty?

Rekolekcje

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów odbędą sie w dniach 1-3 kwietnia 2019 roku.

W tych dniach uczniowie będą mieli lekcje wg planu z wyjściem do kościoła na rekolekcje.

Igrzyska Młodzieży w piłkę koszykową

Dnia 4.03.2019 odbyły się Igrzyska Młodzieży w piłkę koszykową. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła 4 miejsce, natomiast drużyna chłopców 5 miejsce. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY

Uczniowie klas 6b i 7e uczestniczyli w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzonych w dniu 06.03.2019r.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU

05.03 w Pruszczu Gdańskim odbył się półfinał wojewódzki w pływaniu w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce wśród ośmiu startujących szkół.

Spotkanie klas ósmych

4 marca 2019 roku uczniowie klas ósmych spotkali się z dyrektorem mgr Anną Henszke i uczennicami Mundurowej Szkoły Technicznej w Chojnicach.

Więcej informacji o szkole http://www.bzdz.pl/technikum-mundurowe-chojnice/o-szkole/

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    Next page