Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Działania szkoły na 100-lecie niepodległości

Na stronie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku zamieszczono nasze sprawozdanie z działań z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

www.odn.slupsk.pl

KLASA 4A I 4C W PŁOTOWIE

20.12.18r. uczniowie klasy 4a, 4c wybrali się na wycieczkę do Zagrody Styp-Rekowskich w Płotowie. Na zajęciach dzieci bardzo chętnie brały udział w wypiekaniu świątecznych pierniczków i robieniu ozdób choinkowych.

WYNIKI KONKURSU SKO

Przedstawiamy wyniki konkursu SKO na kartkę świąteczną

DWA OGNIE - FINAŁ

Dziś w sali gimnastycznej SP nr 2 w Bytowie odbył się finał gminny Igrzysk Dzieci w dwa ognie.

MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W dniach od 6 grudnia do 14 grudnia 2018 roku w szkolnej bibliotece trwała akcja MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI.

FINAŁ KONKURSU MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

11 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Gostkowie odbył się finał gminnego konkursu matematycznego "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

DWA OGNIE

Dnia 13.12.2018 odbyły się szkolne zawody w dwa ognie. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła klasa 4b, a wśród chłopców 4a.

Konkurs – „Ozdoby choinkowe ręcznie wykonane” – rozstrzygnięty

05 grudnia 2018 rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Ozdoby choinkowe ręcznie wykonane".

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

W piątek (7.12.18) w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz. Uczniowie zaprezentowali na nim własnoręcznie wykonane rękodzieło, ozdoby świąteczne i słodkości.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Jak co roku, na początku grudnia, odbyły się w naszej szkole eliminacje. Komisja /p. Grażyna Sławska, p. Irena Turzyńska, p. Irena Barbara Gospodarek/ wybrała sześcioro laureatów .

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page