Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

APEL Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10.11.2017 r. uczniowie klasy IV e przygotowali apel z okazji „Dnia Niepodległości”.

Zapraszamy do Galerii

KOLEJNE NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Kolejna dostawa książek zakupionych  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa są już w bibliotece.

BAŁKAŃSKA MUZYKA NA ZAMKU

Listopadowy koncert - 07.11.2017r - to występ Marcina Kozioł z Zespołem w składzie: Magdalena Sawicka – flet, Klaudia Kowacz – skrzypce, Marcin Kozioł – gitara i Mikołaj Sikała – fortepian.

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna zakupiła pierwsze książki do biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

REBUS O KSIĄŻCE I CZYTANIU - PODSUMOWANIE KONKURSU

Miesiąc październik poświęcony był obchodom Dnia Bibliotek Szkolnych.

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

Odbyło się  spotkanie  z  leśnikiem  w  świetlicy  szkolnej dla  klas  1-3.  Celem    tego  spotkania  było  kształtowanie  podstawowych  zasad  ochrony  przyrody oraz  zapoznanie  dzieci  z  pracą  leśnika.

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ SZKOLNĄ

27.10.2017 r.   w  ramach  tygodniowej  tematyki  o  zdrowiu został  zaproszony  gość  pani  Danusia Kalisz  do  świetlicy 1 - 3.

Mistrz tabliczki mnożenia

W naszej szkole w poniedziałek 30 października 2017 odbył się szkolny etap konkursu matematycznego Mistrz tabliczki mnożenia dla klas IV. W konkursie wzięło udział 28 uczniów.

WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

W naszej szkole w środę 25 października 2017 odbył się pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Wzięło w nim udział 37 uczniów z naszej szkoły z klas szóstych i siódmych.

Dotacja dla gabinetu profilaktyki zdrowotnej

Decyzją Wojewody Pomorskiego zwiększony został plan dotacji na 2017 r. z rezerwy celowej budżetu państwa z przeznaczeniem na sfinansowanie wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej, w związku z ustawą z dnia 15 września 2017 r. o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    Next page