Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

POMORSKA LIGA ZADANIOWA - CHEMIA

Miło nam poinformować, że kolejny uczeń z naszych ósmoklasistów – Aleksandra Hesse z klasy 8e uzyskała tytuł LAUREATA ETAPU POWIATOWEGO POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ  z chemii i przeszła do etapu wojewódzkiego. Uczennica uzyskała 36 punktów na 50 możliwych do zdobycia.

POMORSKA LIGA ZADANIOWA

Miło nam poinformować, że jeden z naszych ósmoklasistów- Jan Koterba z klasy 8b dostał się do wojewódzkiego etapu konkursu Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne. Zajął w etapie powiatowym 2 miejsce i zdobył 46 pkt. na 50!

Zaświadczenie Szkoła z klasą 2.0

Drogie Uczestniczki, drodzy Uczestnicy,

serdecznie gratulujemy Wam i całej szkole ukończenia osiemnastej edycji programu Szkoła z Klasą 2.0 oraz uzyskania Certyfikatu Szkoły z Klasą.

CERTYFIKAT

XIV Wojewódzki Konkurs Matematyczno – Plastyczny

Przypominamy i zapraszamy do udziału w konkursie matematyczno-plalstycznym.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkursu są na stronie http://www.spsilno.pl/o-konkursie/ .

Termin składania prac jest do środy 27 stycznia u nauczycieli matematyki.  Jeszcze tydzień ferii i można go fajnie wykorzystać na wykonanie pracy.

Zachęcamy do udziału !!!

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci naszej szkoły na lekcjach plastyki prowadzonych przez panią L. Jutrzenkę Trzebiatowską, podczas pracy zdalnej.

>>Galeria<<

Program Szkoła z klasą 2.0 - 2019/2020 - zakończony

W roku szkolnym 2019/2020 po raz drugi zgłosiliśmy szkołę do Programu Szkoła z klasą 2.0
Z uwagi na nauczanie zdalne od marca 2020 roku, wynikające z pandemii Covid-19, nasze działania musiały ulec modyfikacji, a zakończenie programu zostało przesunięte przez organizatorów do końca 2020 roku.

Merry Christmas

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji świątecznej przygotowanej przez uczniów klasy 6b na zajęciach rozwijających uzdolnienia i zainteresowania pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego pani Mirosławy Prychożdenko.

>>Merry Christmas<<

TRZYMAJ FORMĘ

Nasza szkoła jak co roku bierze udział w programie „Trzymaj formę”.
Pamiętaj, ze ruch i aktywność fizyczna to podstawa zdrowego życia.
Ciekawa lektura do poczytania w linku poniżej.

Nauczyciele wychowania fizycznego

KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

W dniach 10 - 12.11.2020r. 10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".

Wyniki XV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż 2020/2021 - po piątym konkursie

Podsumowaliśmy XVI cykl Grand Prix Skoku Wzwyż 2019/2020.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za aktywny udział w zawodach.
Wyniki znajdują się w załączniku.
Nagrodzonych poinformujemy o sposobie i terminie odbioru nagród.

>>WYNIKI<<                                   Nauczyciele w - f
strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page