Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

WOJEWÓDZKI FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziś w Słupsku odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkiej atletyce.  Spośród uczniów naszej szkoły najlepiej spisała się Oliwia Stolc zajmując drugie miejsce w biegu na 300m.

NOC MUZEUM

Uczniowie uczący się języka kaszubskiego oraz historii i kultury Kaszubów brali udział w dwóch wydarzeniach

SPOTKANIE AUTORSKIE

21 maja 2019 r. odbyło się w bibliotece szkolnej spotkanie autorskie z panem Pawłem Wakułą - autorem i ilustratorem książek dla dzieci.

FINAŁ TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNEGO

Dnia 24.05.2019 w Tuchomiu odbyły się powiatowe finały w Trójboju lekkoatletycznym. Drużyna naszej szkoły dzielnie wywalczyła 2 miejsce w powiecie! Gratulujemy!!!

B. Zagdan

KANGUR 2019 - WYNIKI KONKURSU

W tegorocznej edycji konkursu KANGUR nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki. Maciej Grinczelis jako jedyny otrzymał wynik bardzo dobry, a pozostałe osoby otrzymały wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

CZWÓRBÓJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 21.05.2019 w Studzienicach odbyły się finały powiatowe w czwórboju dziewcząt i chłopców.

Z POEZJĄ W TLE

W piątek 17 maja delegacja uczniów naszej szkoły pod opieka p. Pawła Chmieleckiego udała się do Miastka, aby wziąć udział  w XII Wojewódzkim Konkursie Poezji Ks. Jana Twardowskiego.

Sukces naszych uczniów w XII Wojewódzkim Konkursie Matematyczno – Plastycznym

28.03.2019r. w Silnie odbyło się uroczyste podsumowanie XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Plastycznego.

Sukces czwartoklasistów w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas IV

17 maja 2019 odbył się w Gostkowie Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii”.

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Dnia 16.05.2019 r przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyły się zawody w Trójboju lekkoatletycznym. Z naszej szkoły udział wzięła drużyna dziewcząt i chłopców!

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    Next page