Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI

Dwie uczennice z naszej szkoły,Kinga Wałdoch i Magdalena Szafraniec (kl.8b) zakwalifikowały się do ostatniego etapu I Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Fabuła z kubka".

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

19 marca 2019 roku uczniowie wszystkich klas ósmych uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy, podczas których zaprezentowały się szkoły ponadpodstawowe i niektórzy pracodawcy z regionu.

MINI KOSZYKÓWKA

Dziś, czyli 20.03.2019 roku, w SP 2 w Bytowie odbyły się finały gminne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.

ZAPROSZENIE DO KONKURSU PLASTYCZNEGO – BIBLIOTEKA

Panie z biblioteki zapraszają uczniów klas 1-8  do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Treflem Gdańsk a Zenitem Kazań

13.03.2019 r uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wyjechali na mecz do Gdańska, gdzie odbył się  Ćwierćfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Treflem Gdańsk a  Zenitem Kazań.

TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ MINI VOLLEY CUP

Dnia 16.03.2019 r w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbył sie kolejny turniej w piłkę siatkowa z cyklu Mini Volley Cup.

KINOSZKOŁA

W dniu 18.03.2019 r. klasy 4a, 4b, 4c, 4d 5c, 5e uczestniczyły w spotkaniu VIII edycji Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINOSZKOŁA

CROSS FESTIVAL W TRZEBIELINIE

Dnia 16.3.2019 w Trzebielinie odbyły się kolejne biegi z cyklu cross festival. Liczna grupa dzieci z naszej szkoły wzięła udział w biegu. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca! Wszystkim serdecznie gratulujemy

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KL. 4 - MISTRZ ORTOGRAFII

8 marca odbył się II etap szkolnego konkursu ortograficznego dl kl.IV. Wzięło w nim udział 16 uczniów.

XIII Festiwal Piosenki Szkolnej

14 marca 2019 roku w Parchowie odbył się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Szkolnej

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    Next page