Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Zaczarowana zagroda

Klasa 2b przeniosła się z lekturą "Zaczarowana zagroda" Aliny i Czesława Centkiewiczów do swojej klasy. Świetny pomysł - gratulujemy.

III miejsce „Piątki” w KONKURSIE PPKP

Dnia 25.02.2021 r. o godzinie 11.15 w sali biologicznej rozpoczął się kolejny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”- etap parkowy.

Rok Łesi Ukrainki

2021 rok został ogłoszony w Ukrainie rokiem poetki Łesi Ukrainki, z okazji okrągłej 150-tej rocznicy od dnia narodzin tej wspaniałej i utalentowanej autorki.

ŚWIETLICA - ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

17.02. uczniowie świetlicy świętowali Światowy Dzień Kota. Z tej okazji czytali książki o kotach, oglądali albumy ze zdjęciami futrzastych pupili, brali udział w quizie na ich temat, a także grali w kocie gry i wykonali urocze prace artystyczne- oczywiście z kotem w roli głównej.

S. Stachańczyk - Piłat

TECHNIKA - SERCA

Uwielbiamy zajęcia techniki choć tęsknimy za tymi w szkole. A oto nasze serca.

>>GALERIA<<             L. Jutrzenka - Trzebiatowska

PRACE UCZNIÓW

Prace uczniów w styczniu i lutym znów zasługują na wyróżnienie. Zaskakują kreatywnością oraz wielkimi zdolnościami.

>>GALERIA<<                      L. Jutrzenka - Trzebiatowska

SUKCES MARTY BUTOWSKIEJ

Troje uczniów z kl.8d wzięło udział w konkursie „Siostro, Bracie – jak się macie?” przygotowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku.

Projekt Senio-Rira

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie rozpoczął rekrutację do nowego projektu unijnego "Senio-RITA - Rehabilitacja, Integracja, Teleopieka i Asystentura dla seniorów, niepełnosprawnych, przewlekle chorych i ich opiekunów w powiecie bytowskim", który jest dedykowany między innymi do osób starszych, niepełnosprawnych czy też opiekunów.

KARMNIKI

Podczas pracy zdalnej  i pięknej aury zimowej uczniowie nie zapominają o zwierzętach - ptakach. Wykonali bardzo dużo karmików -  oto nasze zmagania.  >>GALERIA<<

L. Jutrzenka - Trzebiatowska

KANGUR 2021

18 marca 2021 roku odbędzie się po raz kolejny Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR". Czekamy na zgłoszenia do 6 lutegoDokładne informacje na temat konkursu przekażą Wam drodzy uczniowie, nauczyciele                                                       matematyki.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page