Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Muzeum II wojny światowej

Jednym z działań, w ramach programu wieloletniego Ministerstwa Edukacji Narodowej „Niepodległa”, w którym  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły było zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - 13.11.18 i 27.11.18 .

W pracowni garncarskiej

W czwartek, 29 listopada 2018r. klasa 3b odwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rehabilitacji Psychoruchowej w Bytowie. Wybraliśmy się na zajęcia do pracowni garncarskiej.

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W  świetlicy szkolnej  dla  klas  1- 3 przez  kilka  dni  fajnie  bawiliśmy  się  na  dzień św. Andrzeja. Nie zabrakło  tradycji oraz zwyczajów związanych z obchodzeniem Andrzejek.

Ogólnopolski Konkurs - Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 16.11.2018r. przeprowadzony był pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Olimpiada Wiedzy nt. AIDS/HIV

W dniu 14.11.2018 r na 8 godzinie lekcyjnej odbył się szkolny etap „Olimpiady Wiedzy nt. AIDS/HIV”. Uczestniczyło w nim ok 20 osób z klas 7 i 8.

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Dnia 09.11.2018 r w piątek o godzinie 14 w sali 24 odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

PŁOTOWSKA JESIEŃ NA ZAGRODZIE

27.11.18r. uczniowie kl.4a i 4c przebywali na wycieczce w Płotowie. Uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez muzeum w Zagrodzie Styp-Rekowskich

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

14.11.2018r. w naszej szkole uczniowie klas 7 - 8 wzięli udział w konkursie informatycznym, „Junior” a 15.11.2018r. uczniowie klas 4 - 6 w konkursie „Benjamin”.

I konkurs z cyklu XV Powiatowe Grand Prix SP nr 5

Dnia 20.11.2018 r w naszej szkole odbył sie I konkurs z cyklu XV Powiatowe Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż.

Wyniki XV Powiatowego Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż 2018/2019

Wyniki pierwszego konkursu z cyklu XV Powiatowe GP SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż. Zapraszam na kolejny konkurs 11 grudnia od 15.00.

>>>WYNIKI<<<

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    Next page