Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

POWIATOWE FINAŁY W PIŁKĘ SIATKOWĄ

Dnia 27.05.2022r odbyły sie Powiatowe Finały w piłke siatkową plażową w ramach IMS. W zawodach z naszej szkoły wzieło udział 5 drużyn dziewcząt  i 3 drużyny chłopców.

SUKCESY SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ

Dnia 24.05.2022r w Gdańsku odbył się XXII Finał Województwa Pomorskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

WYCIECZKA KLASY 3A i 3C

18 maja 2022 roku uczniowie klas 3a i 3c byli na wycieczce edukacyjnej w lesie. Razem z panem leśniczym przeszliśmy ścieżką przyrodniczą Gołębia Góra.

MISTRZOSTWA OKRĘGU U12 i U14

Dnia 22.05.2022r W Gdańsku odbyły sie Mistrzostwa Okręgu U12 i U14.Uczennice z naszej szkoły zdobyły wysokie miejsca

KLASA 1B I 1C NA WYCIECZCE

11 maja 2022 r. uczniowie klasy 1 b i 1 c pojechali na wycieczkę do Słupska i Swołowa. W Państwowym Teatrze Lalki Tęcza obejrzeli pełen humoru spektakl pt. „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza”.

Klasa Id z wizytą w Nadleśnictwie Bytów

Pierwszaki odwiedziły Nadleśnictwo i tam miały przyjemność uczestniczyć w niecodziennej lekcji przyrody poprowadzonej przez leśniczego Pana Krystiana.

GMINNY FINAŁ W PIŁKĘ NOŻNĄ

Dnia 12.05.2022r w SP2 Bytowie odbył się gminny finał w piłkę nożną chłopców i dziewcząt. Drużyna dziewcząt zajęła  II miejsce, natomiast drużyna chłopców wygrała turniej awansując do finału powiatowego! Gratulacje i powodzenia!
A. Zagdan

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Dnia 10.05.2022r w Bytowie odbyły się zawody lekkoatletyczne, czwórbój lekkoatletyczny. Drużyny reprezentujące naszą szkołę, chłopcy i dziewczynki zajęli II miejsce w gminie. Serdecznie gratulujemy!
A. Zagdan

CROSS FESTIVAL W LIPNICY

Kolejny bieg z cyklu Cross Festival odbył się w Lipnicy 23.04.2022r. Niewielka ilość uczniów z naszej szkoły wzięła udział w biegu, natomiast miejsce na podium zajęły: Blanka Typa - II miejsce, Łucja Łosińska - I miejsce

WOJEWÓDZKA GALA WRĘCZENIA ZAŚWIADCZEŃ LAUREATOM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

22 kwietnia 2022 r. w piątek w auli Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Wojewódzka  Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom  Konkursów Przedmiotowych.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    Next page