Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W PIĄTCE

W naszej szkole od września do grudnia 2017 będzie realizowany projekt "MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W "PIĄTCE".

Informacja dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 5

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie  w trosce o bezpieczeństwo swoich uczniów zachęca rodziców dowożących dzieci samochodem o zatrzymywanie się na ulicy Podzamcze lub Derdowskiego.

Apel podsumowujący konkursy 2016/17

21 czerwca 2017 roku odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2016/2017. W ramach apelu podsumowano realizację zadań i konkursów  ekologiczno- przyrodniczych w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie.

Warsztaty przyrodnicze w plenerze

Od początku maja  2017 roku uczniowie klas IV – V Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie uczestniczyli w „Warsztatach przyrodniczych w plenerze”, których inicjatorkami są panie J. Turzyńska i D. Góra.

Grant mPotęga

23 czerwca 2017 roku na stronie mPotęga pojawiła się informacja o grantobiorcach IV edycji Programu mPotęgaWśród nich znalazł się projekt przedstawiony przez nauczycieli matematyki z naszej szkoły.

Bezpieczne wakacje 2017

Nasza szkoła 12.06.2017 roku zgłosiła swój udział w Akcji Bezpieczne Wakacje 2017. Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje 2017 jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

strona:   Previous page 1    2    3