Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Pierwszy turniej Mini Volley Cup rozegrany!

Dzięki klubowi UKS Jedynka Bytów już 4 raz możemy brać udział w siatkarskim turnieju dla dzieci. Dnia 28.10 na sali w SP2 w Bytowie była rekordowa liczba zawodników, ponad 100!

KINOSZKOŁA - Stać mnie na wiele. Jak rozbudzić swój wewnętrzny potencjał?

W dniu 27.10.2023r. uczniowiw klas 4a, 4b, 4c, 4d i 6b w ramach programu KINOSZKOŁA,  uczestniczyli  w BCK w prelekcji na temat: Stać mnie na wiele. Jak rozbudzić swój wewnętrzny potencjał?

SZKOLENIE - CYBERZABURZENIA

W dniu 24 października 2023r. uczniowie klas szóstych i siódmych wzięli udział w szkoleniu  pt.: „Cyberzaburzenia”.  Szkolenie prowadzone było w ramach Projektu „Pełni Mocy Bez Przemocy”.

SZKOŁA PAMIĘTA

W ramach akcji Szkoła Pamięta uczniowie klasy 5b wybrali się do Lapidarium znajdującego się tuż przy cerkwi, aby upamiętnić tych, którzy tam spoczywają.

A. Sobisz

GMINNE ZAWODY ID W UNIHOKEJA

Dnia 25.10.23r odbyły się gminne zawody ID w unihokeja dziewcząt i chłopców. Obie drużyny z naszej szkoły zajęły wysokie II miejsce!
Gratulacje!
Nauczyciele w-f

CROSS FESTIVAL W TUCHOMIU

Dnia 21.10 w Tuchomiu odbył się kolejny kaszubski Cross Festival.
Na podium Blanka Typa - 1 m-ce, Hanna Zagdan -6 m-ce.

Przygody Tomka Sawyera

17 października 2023 roku uczniowie wszystkich klas V oraz chętni z klasy 4d i VIb udali się do Bytowskiego Centrum Kultury.

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU SZKOLNEGO

W ostatni wtorek  uczniowie klas 6 - 8 wraz z nauczycielami wybrali swoich przedstawicieli do rady samorządu szkolnego.

ETAP SZKOLNY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

17 października 2023r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wzięło w nim udział 16 uczniów z klas 7 i 8.

A. Sobisz

ETAP SZKOLNY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 10 października 2023r. jedenaścioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego. Uczniowie zmagali się z pytaniami z zakresu znajomości angielskiego słownictwa, gramatyki oraz kultury.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    Next page