Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

KONKURS - KASZUBSKI ŚWIAT W LEGENDZIE ZAKLĘTY

Dnia 14.12.2017 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie odbył się powiatowy konkurs recytatorski „Kaszubski świat w legendzie zaklęty”.

Wyniki ankiet klas 3 - uaktualnione 10.01.18

Wyniki ankiety dotyczącej przejścia uczniów dwóch klas III w roku szkolnym 2018/2019 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie przy ul. Mierosławskiego

PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA

22 grudnia 2017 roku trzy uczennice z klasy 7e, Hanna Sidorkiewicz, Magdalena Szafraniec i Amelia Rembalska wraz z opiekunem p. R. Spierewką odwiedziły Szpital Powiatowy w Bytowie.

Sukces w konkursie „Historia Nagród Nobla”

15 grudnia 2017 r. w Gdańsku odbył się wojewódzki finał konkursu „Historia Nagród Nobla”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły – Bartosz Król z klasy VII e oraz Ryszard Rakowicz z klasy VII d.

Żywa lekcja historii

4 stycznia 2018 roku uczniowie uczestniczyli w odpłatnych zajęciach Żywej lekcji historii pt. "Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował"

WYNIKI ANKIET KLAS 6

Wyniki ankiet klas 6 w sprawie wytypowania klasy szóstej, które przejdzie od nowego roku szkolnego do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie.

KONKURS SKO - KARTKA BOŻONARODZENIOWA

W grudniu 2017 r odbył się  zorganizowany przez SKO konkurs na "Bożonarodzeniową kartkę". Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział

Wyniki XIV Powiatowego Grand Prix SP5 w Bytowie po II konkursie

Przedstawiamy wyniki XIV Powiatowego  Grand Prix SP5 w Bytowie po II konkursie. Następny konkurs 9 stycznia (wtorek) od 15.00. Serdecznie zapraszamy i dołączamy najlepsze życzenia świąteczne.

WYNIKI

Warsztaty medialne

19 grudnia 2017 r dwie klasy z naszej szkoły: 6e i 6c wzięły udział w warsztatach poświęconych reklamie w ramach projektu "Kino Szkoła".

MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W PIĄTCE - PODSUMOWANIE

We wtorek 19.12.2017r. odbyło się podsumowanie projektu MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W "PIĄTCE" , który od września był realizowany w naszej szkole.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page