Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

MATEMATYKA Z RODZINĄ

Konkurs „Matematyka z rodziną” rozstrzygnięty. Przez tydzień można było głosować na filmy przygotowane przez uczestników II etapu.

KONCERT MUZYKI ANGIELSKIEJ

Ostatni w tym roku koncert z cyklu Muzyka na Zamku to występ trzech wykonawców: Magdalena Maniewska – obój i rożek angielski, Ignacy Wysocki – klarnet oraz Matylda Rogowska – akompaniament fortepianowy.

Podróże bliskie i dalekie

Podajemy wyniki konkursów zorganizowanych przez p. Marię Rydwelską w ramach programu PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE Jesień 2017 współfinansowanego z dotacji gminy Bytów.

SPARTAKIADA

2 grudnia 2017r. na bytowskiej "smolarni" odbyła się Harcerska Spartakiada Sportów Obronnych.

Zapraszamy do Galerii

Akcja charytatywna DOBRY MECZ

Nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną pn. DOBRY MECZ prowadzoną na terenie Bytowa, która odbędzie się 10.12.2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.

Koncert muzyczny

21 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole koncert muzyczny pt. "Z biegiem Wisły.

MATEMATYKA Z RODZINĄ - II ETAP

II etap konkursu „Matematyka z rodziną” realizowanego w ramach projektu MATEMATYKA NA PIĄTKĘ W „PIĄTCE”  właśnie się zaczął.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY NA KASZUBSKĄ NUTĘ

Dnia 24 XI 2017 uczniowie języka kaszubskiego po raz trzeci spotkali się na warsztatach integracyjnych.

Zapraszamy do Galerii

Podziękowania w Kurierze Bytowskim z dn. 23.11.2017

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - WISŁA W POEZJI POLSKIEJ

21 listopada 2017 w bibliotece odbył się konkurs recytatorski, na którym zaprezentowało się 66 uczniów z 5 szkół podstawowych Powiatu Bytowskiego.                                           Zapraszamy do Galerii