Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

KONCERT MUZYCZNY

11.05.20018r. w naszej szkole odbył się koncert muzyczny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej z Bytowa.

KLARNET I FAGOT NA ZAMKU

Podczas ostatniego w aktualnym roku szkolnym koncertu mieliśmy okazję wysłuchać popisu dwóch instrumentów dętych drewnianych w towarzystwie akompaniującego fortepianu

Kampania edukacyjna

7 maja 2018 roku uczniowie klas 3, 4, 5  uczestniczyli w prelekcji prowadzonej przez pana Romualda Burczyk z Piły w ramach kampanii: „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”

WYNIKI REKRUTACJI

Listy kandydatów do klasy 1 na rok szkolny 2018/19 znajdują się w zakładce Rekrutacja

Program Granica

27 marca 2018 roku uczniowie klas 7a, 7b, 7e wzięli udział w spotkaniu z dr Tomaszem Rembalskim z Uniwersytetu Gdańskiego w ramach programu „Granica” niepodległości.

Oddechowe mazajki

W kwietniu odbył się konkurs plastyczno-logopedyczny pt. "ODDECHOWE MAZAJKI".Uczniowie biorący udział mieli za zadanie za pomocą buzi i siły płuc rozdmuchiwać farbę na papierze, tak, aby powstały piękne obrazy. I udało się! Prace są naprawdę znakomite.

CROSS FESTIVAL - CZARNA DĄBRÓWKA

Kolejne biegi z cyklu Cross Festival w Czarnej Dąbrowce „Bieg Orłów". Amelia Typa - I miejsce, Łucja Łosińska - I miejsce, Amelia Typa - 6 miejsce, Dominik Stolc - 5 miejsce, Oliwia Stolc - 2 miejsce, Krzysztof Kasprowicz - I miejsce!

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

OBCHODY KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 30 kwietnia odbyły się w naszej obchody związane z kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

W dniu 25.04 odbyły sie zawody w Mini piłkę nożną dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła 2 miejsce! Gratulujemy wszystkim zawodniczkom.

Z ekologią na Ty

Od marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły realizują zadanie przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” a współfinansowane przez Gminę Bytów.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    Next page