Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

KLASOWA WYCIECZKA

15 maja 2019 r. uczniowie klasy II a i II b byli na wycieczce w Stryszej Budzie i Tuchlinie.

ZABYTKOWY WIADUKT

W piękny, majowy dzień uczniowie klasy II b wybrali się na wycieczkę.

NIESAMOWITA WIZYTA

31 V 19 r. uczniowie klasy I b, II a, II b odwiedzili komisariat POLICJI. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia samochodów oraz łodzi policyjnych.

Zapraszamy do Galerii

GALA KONKURSU - ZOSTAŃ LEONARDEM

21 maja 2019 r. w sali audytoryjnej bytowskiego ogólniaka wręczono nagrody zwycięzcom konkursów przedmiotowych trzeciej edycji „ZOSTAŃ LEONARDEM”.

>> Kurier Bytowski<<<

INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH

Dnia 06.06.2019 r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie przy ul. Młyńskiej 11 odbędzie się spotkanie z rodzicami  dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2019/2020.

Serdecznie zapraszamy.

DZIEŃ MATKI W ZOLU

Dnia 24 maja cztery uczennice klasy 8d tj. Julia Woronkowicz, Amelia Polińska, Klaudia Łącka oraz Hanna Chodorowska odwiedziły pacjentki ZOLU z okazji Dnia Matki.

WIZYTA W FIRMIE WIRELAND

16 maja 2019r. oraz30 maja 2019r.  uczniowie klasy 8d i 8e w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedzili firmę WIRELAND.

GOTYCKI SUKCES HANNY SIDORKIEWICZ

W ubiegłym tygodniu kilkuosobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w gminnych eliminacjach Konkursu wiedzy o zamkach gotyckich.

Procedury postępowania nauczycieli i uczniów w sytuacjach kryzysowych

Dyrekcja szkoły informuje, że w zakładce dokumenty szkolne zamieszczono dwa dokumenty dotyczące bezpieczeństwa uczniów w szkole.

WOJEWÓDZKI FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziś w Słupsku odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkiej atletyce.  Spośród uczniów naszej szkoły najlepiej spisała się Oliwia Stolc zajmując drugie miejsce w biegu na 300m.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    Next page