Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Wręczanie świadectw absolwentom

Inny przebieg niż zwykle miało zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa - dezynfekcja rąk, założenie maseczek i rękawiczek podyktowane zostało rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19.

#GaszynChallenge

Nasza szkoła została nomionowana do #GaszynChallenge i przyłączyliśmy się do akcji.

Relacja z wykonania zadania  SP5#GaszynChallenge

Wsparcie finansowe zostanie przekazane na leczenie 10-miesięcznej Darii z Gdańska i 18-miesięcznej Tosi z Człuchowa podopiecznych fundacji siepomaga.pl

Nominujemy SP 2 w Bytowie

List Ministra Edukacji Narodowej

25 czerwca 2020, 16:44

List Ministra Edukacji Narodowej do Nauczycieli, Uczniów i Rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

BIBLIOTEKA- ZWROT KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW

Prosimy uczniów o rozliczenie się z biblioteką.

KONKURS - CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ S.LEMA?

W czerwcu odbył się szkolny konkurs "Czy znasz twórczość S.Lema". Konkurs był adresowany do uczniów klas VI , w których "Bajki robotów" Lema są lekturą.

Technikum Leśne w Warcinie

Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego zaprasza uczniów klas ósmych chętnych do kontynuowania nauki w murach szkoły do zapoznania się z materiałami promocyjnymi:

Procedura organizacji zajęć

Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się z procedurą organizacji zajęć w SP 5, które uruchamiamy od 25.05.2020

PROCEDURA ORGANIZACJI ZAJĘĆ  W SP 5

KANGUR 2020

22 maja 2020, 13:03

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem platformy dzwonek.pl.

Szczegółowe informacje przekażą nauczyciele matematyki rodzicom uczestników przez komunikator na i-dzienniku.

Świetlica zaprasza do konkursu!

22 maja, jest Dniem Praw Zwierząt. Z tej okazji zapraszamy dzieci klas 1-3 do udziału w konkursie pt. ,,Jestem odpowiedzialny za to, co oswoiłem” (szczegóły w zakładce Świetlica)

strona:    1    2    3    4    Next page