Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

Z ekologią na Ty

Od marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły realizują zadanie przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” a współfinansowane przez Gminę Bytów.

Międzyszkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV - Mistrz ortografii

23 kwietnia 2018r. odbył się konkurs ortograficzny dla czwartoklasistów w Gostkowie. W tym roku wzięło w nim udział 25 uczniów z trzech bytowskich i trzech wiejskich szkół podstawowych.

47. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”

W piątek 20.04.2017r. w Bytowskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminne 47. Konkursu Recytatorskiego „Rodnô Mòwa”.

KinoSzkoła

18.04.2018 roku uczniowie klas 5b, 5c, 5d, 5e uczestniczyli w zajęciach w Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła”

Zwycięstwo Oliwii Stolc

Oliwia Stolc z kl. 7e zdobyła 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych

Teatr internetowy TVP

13 kwietnia 2018 roku uczniowie klas 5 obejrzeli spektakl pt. Chłopcy z Placu Broni" na podstawie powieści Ferenca Molnara w przekładzie Tadeusza Olszańskiego

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Agnieszki Frączek

Dnia 10 kwietnia 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Frączek w Kołczygłowach.

Spotkanie z rodzicami

11 kwietnia 2018 odbyło sie spotkanie rodziców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku w sprawie realizacji Powiatowego programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludziego /HPV/ na lata 2015-2019.

POWIATOWE GRAND PRIX SP NR5 W BYTOWIE W SKOKU WZWYŻ - FINAŁ

W edycji 2017/2018 padł rekord frekwencji w jednym konkursie (145 osób) i rekord frekwencji w całym cyklu (195 osób).

>>WYNIKI<<

Zapraszamy do Galerii

WARSZTATY CHEMICZNE

W dniu 5 kwietnia 2018r. uczniowie klas 7 uczestniczyli w warsztatach chemicznych  w Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie.

strona:    1    2    3    4    5    Next page