Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Klasy 1-3

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

 

W dniu 31 stycznia 2020r. w klasie 3c odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej. 

 

Zabawa z LOFI robotami nauką programowania

10 stycznia 2020 roku w Pracowni Orange w bytowskim zamku uczniowie klasy 3a mogli przekonać się, że programowanie, robotyka, nowe technologie, nie muszą być czarną magią, płaszczyzną, po której poruszają się tylko specjaliści.

Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Widokówka z mojej okolicy”.

3 grudnia 2019 r. odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego  pt. „Widokówka z mojej okolicy” zrealizowanego w ramach konkursu „NASZ PATRIOTYZM” współfinansowanego przez Powiat Bytowski. 

HISTORIA OCZAMI DZIECI

Od kwietnia do grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie realizowane było zadanie „Historia oczami dzieci” w ramach konkursu „NASZ PATRIOTYZM” współfinansowane przez Powiat  Bytowski.

WARSZTATY - LAS - PŁUCA ZIEMI

Uczniowie klasy 1b  uczestniczyli w warsztatach "Las- płuca Ziemi"-zorganizowanych przez Nadleśnictwo Bytów. Warsztaty dotyczyły zasad korzystania z lasu jako miejsca pozwalając oddychać każdemu dziecku.

 

SZKOŁA Z KLASĄ 2.0 - WARSZTATY OWOCOWO - WARZYWNE

14 listopada 2019r. uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w WARSZTATACH owocowo - warzywnych. W ramach zajęć przygotowali pyszne koktajle owocowe, sałatkę owocową oraz zdrowe praliny z płatków owsianych i bakalii. 

Szkoła z klasą 2.0 - warsztaty

Uczniowie klas pierwszych (kl.1 a, kl.1c oraz kl. 1d)  uczestniczyli, w ramach tygodnia ekologicznego, w warsztatach „Las – płuca Ziemi”. Zostały one przeprowadzone przez Nadleśnictwo Bytów. 

Warsztaty gliniarskie

27 listopada 2019r. klasa 3a gościła w Bibliotece Miejskiej w Bytowie na warsztatach tworzenia kafli i ozdób z gliny samoutwardzalnej. Były to bardzo kreatywne i twórcze zajęcia. 

„Gang Słodziaków” w 3a

Klasa 3a wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. W ramach tego konkursu zorganizowała Obchody Głośnego Czytania. Uczniowie długo przygotowywali się do tego święta. W domu czytali głośno wybrane teksty. Przynieśli do szkoły ulubione Słodziaki.

KinoSzkoła

13 XI 2019 r. uczniowie klas trzecich byli w BCK-u. Uczestniczyli w warsztatach filmowych pt. „Jesteśmy różni, ale możemy się ze sobą zaprzyjaźnić”. Wysłuchali opowieści prowadzącej, odpowiadali na pytania, wykonywali polecenia. 


Archiwum Klasy 1-3

strona:    1    2    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5