Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Klasy 1-3

UCZNIOWIE KLAS DRUGICH W TEATRZE

17 października 2018 r. uczniowie klas drugich z naszej szkoły obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Opowieści z naszego dzieciństwa” przygotowane przez aktorów teatru ARTENES.

SPOTKANIE Z PISARKĄ MONIKĄ SAWICKĄ

19 X 2018 r. uczniowie klasy II a i II b wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Bytowie. Tam spotkali się z Moniką Sawicką – autorką dwunastu powieści, w tym także powieści dla dzieci. Była to serdeczna, pełna radości i uśmiechu rozmowa Autorki z Najmłodszymi. 

Piramida Zdrowego Wyboru

30 października 2018r. klasy 2a i 3a udały się na Górę Lemana w Tuchomiu. Uczniów powitał „kaszubskimi chipsami” gospodarz zagrody – pan Klemens Leman. Gospodarz oprowadził dzieci po swojej posesji oraz przekazał wiele ciekawych informacji dotyczących gospodarstwa i przede wszystkim wypieku chleba. 

Klasowe ognisko

12 czerwca 2018 r. uczniowie klasy I b wraz z rodzicami oraz rodzeństwem spotkali się przy ognisku w pobliżu jeziora Jeleń. Sprzyjała pogoda i dopisywały humory. 

ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO INACZEJ

5 czerwca 2018 r. uczniów klas pierwszych odwiedziły przemiłe panie –  Hanna Maliszewska oraz Patrycja Zawadzka. Obydwie panie to zawodniczki klubu „Biało – Zielonych Laidies Gdańsk”. Panie grają w rugby. Podczas spotkania pani Maliszewska (również reprezentantka Polski) opowiedziała o zasadach gry w rugby, o charakterach zawodniczek, ćwiczeniach, które wykonują. 

Zapraszamy do GALERII

Uczniowie 1a na pikniku z rodzicami

8 czerwca na plac zabaw w Mądrzechowie przybyli uczniowie klasy 1a ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Dzieci korzystały z różnych atrakcji. 

Przedszkolaki w szkole.

5 czerwca, na zaproszenie uczniów z klasy 2 b, szkołę odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Świętego Filipa”. Drugoklasiści przygotowali przedstawienie pt.  „Królewna Śnieżka”.  

Uczniowie 1a w „Świecie bajek”.

Uczniowie klasy 1a przygotowali teatrzyk pt. „Świat bajek”. Udowodnili, że bajki bez złych postaci: czarownicy, złej macochy, smoka i wilka nie mają sensu.

Na tropie przyrody

W miesiącu kwietniu i maju 2018 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły dużo mówili na temat przyrody.

Galeria

Klasa 1a z „Ekologią na ty”

W ramach realizacji zadania „Z ekologią na ty” przygotowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem”, współfinansowanego przez Gminę Bytów, uczniowie klasy 1a realizowali /w kwietniu i w maju 2018/ różne działania.

 


Archiwum Klasy 1-3

strona:    1    2    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5