KONKURS CZYTELNICZY - POLSKA MOJA OJCZYZNA

Od początku lutego 2018 r. w bibliotece szkolnej trwał konkurs czytelniczy POLSKA MOJA OJCZYZNA.

IV Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy - Źródła marzeń

16 marca 2018 r w bibliotece szkolnej uczniowie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu "Źródła marzeń".

KONKURS CZYTELNICZY - NOWOROCZNE POSTANOWIENIA CZYTELNICZE

We wtorek, 6 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej podsumowano konkurs czytelniczy „Noworoczne postanowienia czytelnicze- 2018”.

KRÓTKIE REBUSY, KRZYŻÓWKI NA DŁUGIEJ PRZERWIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Od listopada 2017 r. do stycznia 2018 r. uczniowie na długiej przerwie samodzielnie rozwiązywali rebusy, krzyżówki z wykorzystaniem dostępnych źródeł w bibliotece.

KARTKA URODZINOWA DLA KUBUSIA PUCHATKA

Dnia 15.02.3018 r. został rozstrzygnięty konkurs "Kartka Urodzinowa dla Kubusia Puchatka".

Spośród wszystkich prac, które  uczniowie oddali, a było ich bardzo dużo, Komisja Konkursowa wybrała prace:

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - WISŁA W POEZJI POLSKIEJ

21 listopada 2017 w bibliotece odbył się konkurs recytatorski, na którym zaprezentowało się 66 uczniów z 5 szkół podstawowych Powiatu Bytowskiego.                                           Zapraszamy do Galerii

KONKURSY - ROK RZEKI WISŁY

Biblioteka szkolna z okazji "Roku Rzeki Wisły" zaprasza  uczniów klas I -VII do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim i plastycznym.

POWIATOWY KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI DO KSIĄŻKI

Uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu na Projekt Okładki Książki miało miejsce 5.12.2017 r. w sali audytoryjnej.

KONKURS - MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w bibliotece ogłoszono konkurs plastyczny "Moja zakłada do książki".

Archiwum Konkursy