Babciu, Dziadku masz wiadomość

Wystawa prac plastycznych

Na gazetce ściennej na korytarzu nauczania zintegrowanego w SP 5 koordynator projektu "Babciu, Dziadku masz wiadomość" - Lucyna Wasielewska przygotowała wystawę prac plastycznych wykonanych na konkurs "Spędzam czas wolny z babcią i dziadkiem" przez uczniów klas I-III naszej szkoły.

Podsumowanie konkursu plastycznego

16 marca 2011, 21:57

19 stycznia 2011 roku odbyło się spotkanie zespołu projektowego. W spotkaniu wzięli udział także uczniowie klas I-III wraz z rodzicami, ponieważ wspólnie wybieraliśmy zwycięską pracę plastyczną wykonaną na konkurs "Spędzam czas wolny z babcią i dziadkiem", która będzie umieszczona na plakacie promującym projekt.

07 stycznia 2011, 21:19

Szkoła Podstawowa nr 5 ogłosiła konkurs plastyczny związany z projektem unijnym "Babciu, Dziadku masz wiadomość " pod tytułem "Spędzam czas wolny z babcią i dziadkiem". Chętni uczniowie klas I-III mogą wykonać pracę przedstawiającą jak spędzają wolny czas z dziadkami.

Baner promocyjny

20 grudnia 2010, 20:51

Baner promujący nasz projekt zostanie umieszczony przed wejściem do szkoły.

Spotkanie zespołu projektowego

20 marca 2011, 17:19

22 listopada 2010 roku odbyło się pierwsze spotkanie zespołu projektowego. Omówiono na nim założenia projektu. Dokonano wstępnej deklaracji pracy w projekcie. Wszyscy otrzymali projekt "Babciu, Dziadku masz wiadomość". Rozmawiano także na temat promocji projektu.

Tutaj >>> protokół

Promocja projektu

16 i 17 listopada 2010 roku odbyły się w naszej szkole spotkania z rodzicami. Koordynator projektu Lucyna Wasielewska przygotowała prezentację multimedialną promującą projekt "Babciu, Dziadku masz wiadomość".

L.W.

Nowy projekt w naszej szkole

18 listopada 2010, 08:36

W styczniu 2011 roku zaczynamy realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Babciu, Dziadku masz wiadomość" w ramach Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na terenach wiejskich w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki 2007-2013.

Zachęcamy do zapoznania się z założeniami projektu przedstawionych w prezentacji

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9