Konferencja podsumowująca projekt

31 października 2011, 20:03

26 października 2011 roku o godz. 17.00 odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Babciu, Dziadku masz wiadomość" wspólfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy projektu, zespół projektowy i zaproszeni goście spotkali się w Klubie "Jaś Kowalski". Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Pan Jerzy Jobczyk. Koordynatorka projektu pani Lucyna Wasielewska wspólnie z uczestnikiem projektu, Dziadkiem Czesławem przedstawiła prezentację multimedialną na temat działań projektowych. Uczestnicy konferencji mogli obejrzeć zdjęcia i wysłuchać żartobliwego utworu na temat odbytych działań przygotowanego przez w/w dziadka. Następnie głos zabrali nauczyciele pracujący przy projekcie: pani Anna Chajecka, Maria Kołakowska, Irena M. Gospodarek i Dorota Kucharczyk. Swoimi spostrzeżeniami na temat projektu podzielił się też z nami pan Ryszard Sylka, Burmistrz Bytowa oraz pani Jolanta Szymczak uczestniczka projektu. Pani Wanda Majewicz-Kuoln wręczyła dzieciom, które brały udział w spotkaniu z pisarką dyplom za wykonaną pracę plastyczną do jej wierszy. Na koniec pani Jolanta Turzyńska przedstawiła "Raport z badania diagnozującego metody spędzania czasu wolnego przez młodzież". Na pamiątkę wręczono uczestnikom publikacje o Bytowie wydane w ostatnim czasie przez Urząd Miejski. Na tym spotkanie zakończono i zaproszono wszystkich na przedstawienie. Na konferencji obecny był redaktor z Bytowskiej Telewizji Kablowej.

L.W.