II warsztaty fotograficzne

29 maja 2011, 21:36

27 maja br. odbyły się drugie warsztaty fotograficzne dla uczestników projektu "Babciu, Dziadku masz wiadomość". Uczestnicy udali się autokarem nad jezioro Jeleń, a później w okolice zamku. Każdy miał szansę wykonać zdjęcie babci lub dziadkowi lub wnuczętom. Każdy z ochotą pozował do zdjęć, ale także z uwagą słuchał wskazówek fotografa, pana Rafała Szulc. zadaniem uczestników nad Jeleniem było ująć na zdjęciu osobę pozującą na tle wody, lasu i nieba. W okolicach zamku fotografujący musieli przyjmowac różne pozycje, aby uchwycić na zdjęciu oprócz fotografowanej osoby, także całą wieżę Polną. Trzeba było się nieźle nagimnastykować, aby podołać temu zadaniu. Na zakończenie dzieci kolejno robiły zdjęcie grupowe na tle wieży kościoła św. Katarzyny, do którego dołączyli także rodzice niektórych uczniów. Dziecko, które wykonało zdjęcie dołączało do grupy.

l.w.