Z ekologią na Ty

Od marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły realizują zadanie przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” a współfinansowane przez Gminę Bytów.

Wyniki Powiatowego Konkursu Matematycznego kl. 3

Wyniki V Powiatowego  Konkursu Matematycznego „Mistrz Matematyki Klas Trzecich Ziemi Bytowskiej” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy współfinansowaniu ze środków Powiatu Bytowskiego.

Konkursy dla klas 1-3

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" zaprasza uczniów klas I - III szkół podstawowych do udziału w konkursach plastycznych

Dotacja Stowarzyszenia na rok 2018

Stowarzyszenie Zawsze Razem otrzymało na rok 2018 kwotę w wysokości 21 326 zł na realizację niżej wymienionych zadań publicznych.

Historia oczami dzieci

Od września do grudnia 2017 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów realizowało zadanie pt. „Historia oczami dzieci”. Zadaniem objęci byli uczniowie klas pierwszych i drugich Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie.

Podsumowanie PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE

W czwartek – 7 grudnia 2017 r. odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie podsumowanie zadania „Podróże bliskie i dalekie” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

Archiwum Projekty