Warsztaty przyrodnicze w plenerze

Od początku maja  2017 roku uczniowie klas IV – V Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie uczestniczyli w „Warsztatach przyrodniczych w plenerze”, których inicjatorkami są panie J. Turzyńska i D. Góra.

Z EKOLOGIĄ NA TY

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie od kwietnia do czerwca 2017 r. uczestniczyli w realizacji zadania pt. „Z EKOLOGIĄ NA TY”. Zadanie przygotowane i realizowane było przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

Kaszuby piękne i malownicze - konkurs w 2a

Dnia 30.05.2017 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkurs „Kaszuby piękne i malownicze” zorganizowanego dla klasy IIa w ramach projektu „Jô ë të jestmë Kaszëbama” realizowanego przez Stowarzyszenie „Zawsze Razem”

Podsumowanie konkursów pt.„Podróże bliskie i dalekie”

30 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyło się wręczenie nagród w konkursach plastycznych pt. "Podróże bliskie i dalekie" organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

WARSZTATY HAFTU W 2A

10.03.2017 r odbyły się warsztaty haftu kaszubskiego dla uczniów klasy IIa w ramach projektu „Jô ë të jesmë Kaszëbama” ...

Archiwum Projekty