HISTORIA OCZAMI DZIECI

Od września 2018 roku uczniowie klas I – III naszej szkoły realizują zadanie „HISTORIA OCZAMI DZIECI”. Jest ono przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” w likwidacji a wsparte finansowo przez Gminę Bytów.

KONKURS - MOJA POLSKA - MÓJ DOM

Dnia 16.11.2018 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie gminnego konkursu patriotycznego "Moja Polska - mój dom".

WARSZTATY CHEMICZNE

19.04.2018 roku w nasze szkole odbyły się warsztaty chemiczne. W imprezie wzięło udział ok.80 uczniów klas V i VI. Zajęcia odbywały się w 20-to osobowych zespołach.

Warsztaty przyrodnicze

Od 7.05.18 uczniowie klas IV i V uczestniczą w lekcjach terenowych w ramach programu "Warsztaty przyrodnicze w plenerze" dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" w ramach Otwartego konkursu ofert z Gminy Bytów.

PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE

W maju 2018 roku zakończył się 1 etap konkursów w ramach zadania Podróże bliskie i dalekie współfinansowanego ze środków Gminy Bytów przygotowanego przez Stowarzyszenie Zawsze Razem.

Wycieczka do lasu

11 maja 2018r. uczniowie klasy I a i I b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do lasu.

Jak można zrobić coś z niczego?

W miesiącu kwietniu i maju 2018 r. dzieci z klas drugich SP 5 w ramach zadania „Z ekologią na ty” wykonywały prace plastyczne i techniczne z materiałów segregowalnych.

Archiwum Projekty