Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.
wróć

Wręczanie świadectw absolwentom

Inny przebieg niż zwykle miało zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa - dezynfekcja rąk, założenie maseczek i rękawiczek podyktowane zostało rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19.

Goście z Urzędu Miasta i Gminy  w Bytowie, dyrekcja szkoły, nauczyciele, nieliczni rodzice i uczniowie przybyli na skromne podsumowanie ośmioletniej nauki w szkole podstawowej.

Burmistrz miasta p. Ryszard Sylka i Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu p. Andrzej Hrycyna wręczyli wartościową nagrodę uczniowi kl.8d Sebastianowi Saldatowi, który zwyciężył w konkursie gminnym na Najlepszego Absolwenta Szkół Podstawowych Gminy Bytów  wroku szkolnym 2019/2020.

Dyrektor szkoły p. Jerzy Jobczyk podkreślił, że jest dumny z osiągnięć ucznia i życzył dalszych sukcesów wszystkim uczniom.      

W grupie najlepszych absolwentów w konkursie na Najlepszego Absolwenta Szkół Podstawowych Gminy Bytów w roku szkolnym 2019/2020 znalazły się także uczennice z naszej szkoły obie z klasy 8e: Nina Szczeba i Marta Pliszka. Obie absolwentki zostały nagrodzone przez Burmistrza Miasta i Kierownika Wydziału EKiS.    

Świadectwo ukończenia szkoły otrzymało 79 uczniów i wszystkim gorąco gratulujemy. 

Pozostali uczniowie naszej szkoły z klas 1-7 będą odbierać świadectwa promocyjne do następnej klasy w wyznaczonych przez dyrekcję dniach.

Pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom życzymy pięknych przygód na piaszczystych plażach i w wysokich górach.


Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5