SZKOŁA Z KLASĄ 2.0 – BIBLIOTECZNO - EKOLOGICZNE ŁAMIGŁÓWKI

14 listopada 2019 r. zorganizowano w bibliotece szkolnej wieczór ekologiczny, który odbył się w ramach Tygodnia Ekologicznego sponsorowanego przez firmę Drutex.

Uczniowie mogli obejrzeć wystawę o tematyce ekologicznej i przeczytać informację na temat ochrony środowiska.

Podczas zorganizowanych zajęć, uczniowie rozwiązywali krzyżówkę ekologiczną, kolorowali obrazki i  oglądali filmiki jak można powtórnie wykorzystać zużyte materiały.

Dzieci wysłuchały także opowiadania pt.” Basia i śmieci” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się książka „Wielka księga zabaw. Ratujmy Ziemię”, w której uczniowie grali w grę planszową Wielka gra zwierzą.

Obie pozycje książkowe zostały zakupione dla biblioteki przez sponsora akcji, firmę Drutex.

Mamy nadzieję, że mile spędzony czas na długo zostanie w pamięci naszych czytelników.

S. Jankowska, D. Błaszkowska