ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.
Uroczystość klas pierwszych rozpoczęła sięapelem w sali gimnastycznej. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.  Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły – p. Jerzy Jobczyk, który serdecznie powitał wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Po tym wystąpieniu słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierował zaproszony gość Wiceburmistrz Mariusz Oszmaniec. Goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez klasę 1b pod kierownictwem Pani Sylwii Stachańczyk Piłat.  Po części oficjalnej i pasowaniu na ucznia klasy pierwszej, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.