ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Chyba nie ma wątpliwości co do tego, że uczniowie z utęsknieniem czekają na zakończenie roku szkolnego. Wakacje to dla nich czas odpoczynku, spokoju, podróży i spotkań z przyjaciółmi.

W środę, 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych i zakończenie roku szkolnego. Rozdanie świadectw  poprzedził  program artystyczny w wykonaniu ósmoklasistów, wysłuchaliśmy zarówno występów solistów, jak również duetów. Następnie przemówienie wygłosił dyrektor placówki pan Jerzy Jobczyk.

Swoją obecnością zaszczycili nas -  burmistrz Bytowa pan Ryszard Sylka i kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu pan Andrzej Hrycyna, którzy pogratulowali wszystkim uczniom ukończenia szkoły i życzyli dalszych sukcesów. Goście wręczyli nagrodę uczniowi naszej szkoły – Krzysztofowi Kasprowiczowi z kl. VIII e, który zdobył tytuł najlepszego absolwenta szkoły podstawowej w gminie Bytów. Następnie  goście   wraz z dyrektorem szkoły i wychowawcami  klas ósmych uhonorowali najlepszych uczniów za wyniki w nauce.

Po pożegnaniu absolwentów szkoły nauczyciele wraz z uczniami kl. IV-VII, a później kl. I - III zebrali się na boisku, aby wyróżnić tarczami wzorowego ucznia dzieci, które osiągnęły najwyższe wyniki w nauce w bieżącym roku szkolnym.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy cudownych wakacji!!!

Zofia Kuzio