MARSZ NA ORIENTACJĘ

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Harcerskim Marszu Na Orientację "Wiem Gdzie Jestem" organizowanym przez 13 Drużynę Harcerską "Pozytywnie zakręceni" z bytowskiego hufca ZHP i sfinansowanym przez Starostwo Bytowskie. Udało im się zdeklasować rywali  w dwóch kategoriach. W I kategorii, klas I-III pierwsze miejsce zdobyli Wiktor Hering i Patryk Olczyk z klasy Ic. Rywalizowali oni na trasie 2,5 km. Uczniowie naszej szkoły zdominowali też kategorię IV-VI. Pierwsze miejsce zdobyły: Blanka Grabaszewska i Hania Hołowiej z klasy VI e pokonując trasę 3,5 km i znajdując wszystkie punkty w czasie 46 minut. Natomiast  II miejsce , z czasiem tylko o 1,5 minuty gorszym zajęły Ola Wójcik i Kalina Jaworska również z klasy VI e. Dodatkowo uczestnicy wzięli też udział w konkurencjach specjalnych: rzucie atrapą granatu, strzelaniu z łuku i wiatrowki i układaniu skrzynek. Zwycięzcą i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy :)
                                                                    A.Wrona