PIELGRZYMKA DO WIELA

W sobotnie przedpołudnie 30 marca 2019 grupa młodzieży z klas 8 naszej szkoły z inspiracji katechety i pod jego opieką- Pawła Chmieleckiego udała się do Sanktuarium Kalwarii Wielewskiej, aby wypraszać przed obrazem Matki Bożej Pocieszenia potrzebne łaski na czas testów klas 8.

Oprócz modlitwy i Mszy świętej w intencji wszystkich zdających testy w miłej atmosferze spędziliśmy sobotni dzień. Po Mszy świętej i zwiedzaniu Kalwarii udaliśmy się na grilla, aby oprócz strawy duchowej posilić się też fizycznie.

Składamy serdeczne podziękowania Księdzu Kustoszowi Sanktuarium Janowi Flisikowskiemu za okazaną życzliwość i przyjęcie w progach wielewskiej parafii oraz zapoznanie nas z historią Sanktuarium we Wielu.

Składamy także serdeczne podziękowania Księdzu Markowi Rekowskiemu z parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Bytowie za opiekę duchową podczas pielgrzymki.

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu pielgrzymkowego za rok.

Paweł Chmielecki