Dni Otwarte

2 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się  DNI OTWARTE dla przedszkolaków, które w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała pani wicedyrektor  Sylwia Łukacz, zapoznając z ofertą naszej szkoły. Nauczyciele przygotowali wiele ciekawych zajęć : zabawy matematyczne i językowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz sportowe. Dzieci miały okazję rozwijać swoje zainteresowania w trakcie licznych zabaw, a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami. Cieszymy się, że Dni Otwarte w naszej szkole cieszyły się tak dużym zainteresowaniem.

I. Gospodarek