Uczniowie 1a w „Świecie bajek”.

Uczniowie klasy 1a przygotowali teatrzyk pt. „Świat bajek”. Udowodnili, że bajki bez złych postaci: czarownicy, złej macochy, smoka i wilka nie mają sensu. Krasnoludki uciekały przed Śnieżką, gajowy nie rozpoznał babci i Kapturka, Jaś i Małgosia śpiewem przyzywali czarownicę, a Dratewka nie mógł dogadać się z królem. Wszystko wróciło do normy, gdy szkarady wróciły do swoich bajek.  Aktorzy zaprezentowali przedstawienie na uroczystości z okazji Dnia Mamy. Następnego dnia zaprosili koleżanki i kolegów z klas pierwszych i drugich. Na trzeci występ  przybyły dzieci z Przedszkola „Smyki”. Widzom bardzo podobało się przedstawienie. Uczniowie 1a otrzymali za swój występ ogromne brawa oraz słodycze.

L. Hinc