KONKURS CZYTELNICZY - NOWOROCZNE POSTANOWIENIA CZYTELNICZE

We wtorek, 6 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej podsumowano konkurs czytelniczy „Noworoczne postanowienia czytelnicze- 2018”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VII. Zadaniem było przeczytanie dwóch książek z półek nowości wydawnicze i napisanie ich recenzji.

Pierwsze miejsce zajęła Izabela Sieprawska z klasy Vd za recenzje książki „Marzycielki’, K. Majer i „Wielki wybuch’, B. Kosmowska i G. Kasdepke.

Drugie miejsce przyznano Otylii Kaźmierczak z klasy Ve za recenzje Książki „Babcia rabuś”, D. Wallans i „Dzienniczek zakręconej nastolatki”, R. Opala.

Trzecie miejsce przypadło Emilowi Dybalskiemu z klasy Vd za recenzje książki „Kocham Polskę”, I. i J. Szarkowie oraz za książkę ‘Fryderyk Chopin”, E. Piotrowska.

Wyróżnienie przyznano Zuzi Dzwonkowskiej, z klasy IVa za recenzje książki „Zosia z ulicy Kociej”, A. Tyszka.

Gratulujemy, panie z biblioteki