WOŚP W NASZEJ SZKOLE

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Uczniowie z Samorządu Szkolnego wraz z ich opiekunami K. Malską i P. Bielskim we współpracy z A.Wroną, nauczycielką j. polskiego zorganizowali zbiórkę pieniędzy do puszek i Koncert „Mam Talent”.  Na koncercie zaprezentowali się utalentowani uczniowie z naszej szkoły. Publiczność wyłaniała laureatów w dwóch kategoriach: w śpiewie i  kategorii mieszanej (tancerze plus osoby z innymi talentami). Po raz pierwszy zaprezentował się chłopiec, który jest mistrzem układaniu Kostki Rubika na czas, zajęło mu to 35 sekund i utalentowana plastycznie uczennica klasy pierwszej. Najważniejszy był jednak cel, czyli pieniądze, które zostaną przeznaczone na leczenie noworodków. Znowu poprawiliśmy swój rekord, zebraliśmy łącznie ze zbiórki po klasach i koncertu 887,88 zł. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok!

A.Wrona