Szkolne Jasełka i XXIII Przegląd Zespołów Kolędniczych w Tuchomiu

W dniach 21 i 22 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 3 B oraz uczennica klasy 6 E Nina Szczerba, zaprezentowali jasełka bożonarodzeniowe. Wszyscy aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Popisali się również pięknym śpiewem. Występ bardzo podobał się szkolnej publiczności.

6 stycznia 2018 r.  w święto Trzech Króli nasze przedstawienie jasełkowe zostało wystawione na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu podczas XXIII Przeglądu Zespołów Kolędniczych. Zdobyliśmy wielu fanów, otrzymaliśmy gromkie brawa, a jury oceniło nas bardzo wysoko, przyznając I miejsce.
Postacie Św. Franciszka oraz jednego z aniołków otrzymały dodatkowo wyróżnienia indywidualne za grę aktorską. Osoby wyróżnione to Paweł Łoś i Zofia Rembalska.

Gratulujemy dzieciom sukcesu!

Uczniów do występów przygotowały panie:
Grażyna Sławska i Beata Kurkowska.
Natomiast piękną scenografię wykonały panie:
Iwona Wolska i Dorota Szymlek Łoś.