Podsumowanie PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE

W czwartek – 7 grudnia 2017 r. odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie podsumowanie zadania „Podróże bliskie i dalekie” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

Zadanie to realizowane było w dwóch etapach. Pierwszy etap odbył się wiosną tego roku. Natomiast drugi etap odbył się jesienią 2017 r. Podczas realizacji tego zadania uczniowie klas I – III ze szkół podstawowych Gminy Bytów brali udział w konkursach plastycznych:

Uczniowie klas pierwszych wykonali prace na temat: „ MOJA RODZINA PODRÓŻUJE PO OKOLICY”,

uczniowie klas drugich: „ZWIERZĘTA CHRONIONE W POLSCE”,

uczniowie klas trzecich: „POLSCY LAUREACI NAGRODY NOBLA”.

Podczas podsumowania nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe książki. Na parterze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie można było obejrzeć prace konkursowe. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w dalszych konkursach.