WYCIECZKA Z J.KASZUBSKIEGO DO GDYNI

Dnia 09.12.2017r.uczniowie uczęszczający na język kaszubski wzięli udział w wycieczce do Gdyni. Wycieczkę rozpoczęliśmy od parku trampolin JUMP CITY, gdzie wszyscy się świetnie bawiliśmy. Następnie zwiedziliśmy  Muzeum Miasta Gdyni. Zapoznaliśmy się z historią Gdyni oraz obejrzeliśmy eksponaty prezentowane w muzeum. Kolejnym miejscem, które mieliśmy  zwiedziliśmy był okręt wojenny ORP „Błyskawica”. Niestety z powodu remontu, który potrwa do początku  maja, nie istniała możliwość zwiedzenia tego miejsca. Następnie udaliśmy się do kina Helios i obejrzeliśmy film „Mikołaj i spółka”. Wycieczka była bardzo udana i cały czas dopisywał nam humor.

Nauczycielki języka kaszubskiego