KONKURS - WYBIERAM WODĘ - AKCJA EDUKACYJNA

Jest możliwość uczestnictwa w konkursie "Wybieram wodę - Akcja edukacja" na nakręcenie krótkiego filmu promującego spożywanie wody. Dla autorów zwycięskich filmów edukacyjnych przewidziano nagrody rzeczowe, a dla szkoły zapas wody! Krótki regulamin:

a)      projekty indywidualne uczniów danej szkoły

b)      projekty mogą być z udziałem osób trzecich (za ich zgodą)

c)       projekty mogą być skierowane do najbliższego otoczenia ucznia: koledzy, sąsiedzi, rodzina, środowisko szkolne

d)     projekty dotyczą wody (istotna rola wody w życiu człowieka lub konieczność picia wody, lub wpływ wody na zdrowie człowieka, lub wpływ oszczędzania wody na ochronę środowiska i budżety gospodarstw domowych, lub eksperymenty chemiczne/fizyczne z wodą, lub znaczenie wody w przyrodzie/środowisku/ekosystemach)

e)       Każdy film edukacyjny w formie video (do 3 min.) należy umieścić na stronie szkoły i wraz z krótkim opisem zgłosić do konkursu wypełniając formularz

f)        projekty należy oddać do Anny Paczkowskiej do 19.10.17 (KRÓTKI TERMIN) zapisane na pendrive lub płycie CD . Za udział czekają profity zgodne ze statutem szkoły J

Serdecznie zapraszam!!!

Anna Paczkowska