Ślubowanie klas pierwszych

4 września 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Tego też dnia naszą szkołę odwiedziła Wróżka oraz inni goście. Wróżka powitała najmłodszych członków szkoły. Obdarowała ich darami: wiedzą, miłością… Pierwszoklasiści usłyszeli  kilka dobrych rad od uczniów klasy drugiej. Pod koniec  spotkania pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, po którym wychowawczynie pasowały ich na uczniów.  Każdy uczeń I klasy otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Po części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się do sal lekcyjnych, gdzie odbyło się spotkanie z wychowawczyniami.

Maria Rydwelska