25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole

Już kolejny raz nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by wesprzeć oddziały pediatryczne i i oddziały opieki paliatywnej dla seniorów. Zebraliśmy 791,85zł. Wszystkie środki zostały przekazane do bytowskiego sztabu.

W czwartek 12 stycznia 2017 roku na naszej stołówce odbył się koncert "Mam talent", który przygotowali p. Kamila Malska, p.Piotr Bielski i p.Angelika Wrona wraz z Samorządem Szkolnym.  Kto chciał wejść na koncert musiał wrzucić do puszki przynajmniej złotówkę. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, stołówka momentami "pękała w szwach".  Na scenie zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie naszej szkoły, były 3 występy taneczne i 11 wokalnych. Po obejrzeniu występów każda osoba mogła oddać swój głos na osobę, która jej zdaniem najładniej tańczyła i najładniej śpiewała.

Oto wyniki:

a. Śpiew

I miejsce - Nina Szczerba kl.Ve

II miejsce - Dominik Stolc kl.Ve

III miejsce - Nadia Jankowska kl.VI b

b. taniec

I miejsce - zespół "KOMBOL" w składzie: Karolina Urbaniak, Oliwia Stolc, Maja Dziemian, Basia Galikowska, Oliwia Peplińska, Laura Stachura

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą (narody wręczymy na apelu) i dziękujemy, wszystkim, którzy zechcieli zaprezentować swoje umiejętności.

Z kolei w piątek, 13 stycznia odbyła się zbiórka pieniędzy w klasach, uczniowie z Samorządu Szkolnego przeszli po klasach i chętne osoby mogły wrzucić swój datek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten cel, dzięki Wam udało się zebrać prawie 800zł. Do zobaczenia za rok!

Sie ma!

A.Wrona