Szkolny konkurs biblijny-plastyczny

14 stycznia 2016r. został rozstrzygnięty Szkolny konkurs biblijny- plastyczny: "Ewangelia według św. Łukasza", odbywający się w ramach Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego-Plastycznego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda. Od końca listopada 2015 r. do 12 stycznia 2016 r. 150 uczniów z klas I - III wykonywało prace konkursowe na podstawie Ewangelii wg św. Łukasza, był to klasowy etap. Panie katechetki wybrały prace 60 uczniów do etapu szkolnego.

Komisja:  mgr Natalia Demkowycz, mgr Grażyna Sławska  i mgr Irena Turzyńska nagrodziła sześć  oraz wyróżniła siedem prac.

LAUREACI

I miejsce - Aleksandra Banaś, kl. IIId   i   Maciej Marszałkowski, kl. IIIc

II miejsce    -    Dominika Wenta, kl. IId   i   Anna Mucha, kl. IIg

III miejsce   -   Oskar Garski, kl. Id   i   Zuzanna Elwart, kl. IIg

Ich przepiękne   prace  zostały przekazane na ostatni  - rejonowy etap konkursu. Wyniki poznamy po feriach, tzn. już w II semestrze.

WYRÓŻNIENIA : Alicja Koterba, kl. IIIb, Martyna Kroll, kl. Id, Sebastian Napiontek, kl. IIIc, Maja Wyszecka , kl. Id, Amelia Zembrowska, kl. IIIe, Tatiana Piechowska, kl. IIc, Nicol Stefanowska, kl. IIIc

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia.

Organizator etapu szkolnego

mgr Irena Gospodarek