PIOTRUŚ PAN - musical

18 -19.10.2017 roku 130 uczniów klas 4-7 obejrzało w Teatrze Muzycznym w Gdyni spektakl -musical pt. PIOTRUŚ PAN.

Dwa wyjazdy były możliwe dzięki inicjatywie nauczycieli języka polskiego. W ubiegłym roku szkolnym nauczyciele zachęcili dzieci do wyjazdu. Pani Anna Łagocka dokonała rezerwacji na spektal, a następnie zebrała pieniądze i zapłaciła za bilety. Pani Zofia Kuzio zorganizowała transport do teatru.

„Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym, który wprowadził widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D były dosłownie na wyciągnięcie ręki. Widzowie byli uczestnikami wspaniałej zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W tej wielkiej przygodzie bohaterowie, a wraz z nimi widzowie, zmierzyli się ze złowrogimi piratami, ogrzali się w kręgu indiańskich ognisk i odkryli nowe lądy.

Powyższe i więcej o spektaklu na:  https://muzyczny.org/product/piotrus-pan-musical,34/

pobrano ze strony Teatru Muzycznego w Gdyni
W oczekiwaniu na spektakl