Klasy 4-6

WYJAZD DO TEATRU LALKI TĘCZA W SŁUPSKU

17 października 105 uczniów z naszej szkoły z klas ósmych i jednej siódmej obejrzało w słupskim  Teatrze Lalki "Tęcza" spektakl pt. "Niecodzienne zdarzenie".

KinoSzkoła

17.10.2018 roku sześć klas z pionu 4-8 uczestniczyło w pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu VIII edycji Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINOSZKOŁA w ramach zajęć z wychowawcą.

Spektakl TEATRALNE POTYCZKI

19.10.18 w Bytowskim Centrum Kultury klasy 4a i 4d obejrzały spektakl przygotowany przez Narodowy Teatr we Wrocławiu pt. "Teatralne potyczki".

KIERMASZ MISYJNY

Z okazji obchodzonego w Kościele Tygodnia Misyjnego pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani” w dniach 24-25.10.2018 roku został zorganizowany po raz drugi w naszej szkole kiermasz misyjny

Wycieczka do Wirelandu

16 października 2018r. oraz 23 października 2018r. uczniowie klasy 8a i 8b odwiedzili firmę WIRELAND.

POKAZ KARATE

Z okazji zdobycia tytułu Wicemistrza Świata w karate indywidualnym przez ucznia Filipa Gawrońskiego w szkole odbył się pokaz.

SPEKTAKL - TEATRALNE ABC

09.11.18r. w Bytowskim Centrum Kultury klasy 5a i 5d obejrzały spektakl pt:” Teatralne ABC”. Aktorzy przedstawili historię młodego urwisa, który nie potrafił właściwie zachować się w teatrze, przeszkadzał aktorom i widzom.

Śpiewanie hymnu na Stulecie Odzyskania Niepodległości

9.11.2018 roku o godzinie 11.11 na boisku szkolnym zebrali się uczniowie i nauczyciele, aby odśpiewać hymn Polski oraz stworzyć flagę.

100-lecie odzyskania niepodległości

Polsko - meldujemy, że uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5 są przygotowani na uroczystość Stulecia Odzyskania Niepodległości. Jutro czyli 9.11.2018 roku, o godzinie 11.11 spotkamy się wszyscy na boisku, gdzie wspólnie zaśpiewamy hymn, tworząc biało-czerwoną flagę.

XIV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNO – PRZYRODNICZEJ

27 kwietnia 2018 roku w Nadleśnictwie Bytów odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologiczno – Przyrodniczej.

Archiwum Klasy 4-6

strona:    1    2    Next page