Klasy 4-6

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się uroczysty apel:

11.10.2019 dla klas 3 i Samorządów z klas drugich

14.10.2019 dla klas 4-6 i Samorządów z klas siódmych

Polska złota jesień

Choć za oknem chłód to na lekcjach plastyki "Polska złota jesień". Uczniowie w grupach malowali barwne drzewa, a uśmiechy na twarzy towarzyszyły nam przez całą lekcje.

Pażdziernik 2019

NIETYPOWE WARSZTATY

W dniu 10.10 2019r. uczniowie klas 6e oraz 7e pod opieką wychowawców i p. Agnieszki wzięli udział w warsztatach poświęconych  80 rocznicy wybuchu II wojny światowej

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W dniu 19 września 2019 r. burmistrz Bytowa Ryszard Sylka wręczył 8 uczniom bytowskich szkół podstawowych dyplomy i nagrody przyznane przez biuro Fundacji „Zachowaj Trzeźwy Umysł" i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

KLASY 5. I 7. NA PRZEDSTAWIENIU

1 października 2019 roku klasy 5. i 7. wybrały się do BCK-u na przedstawienia teatralne.

SPOTKANIE Z ZAWODNIKAMI BYTOVIA BYTÓW

Dnia 30.09.2019 w naszej szkole odbyło się spotkanie z zawodnikami zespołu piłkarskiego Bytovia Bytów. Piłkarze przeprowadzili krótką pogadankę na temat treningów, odpowiedzieli na pytania uczniów oraz z ich udziałem pokazali kilka piłkarskich sztuczek.

Procedury postępowania nauczycieli i uczniów w sytuacjach kryzysowych

Dyrekcja szkoły informuje, że w zakładce dokumenty szkolne zamieszczono dwa dokumenty dotyczące bezpieczeństwa uczniów w szkole.

Wycieczka do Warszawy

W pierwszym tygodniu września 2019r. uczniowie klas 8 byli na 3-dniowej wycieczce w Warszawie. Pierwszego dnia zwiedzili Plac Zamkowy, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Stadion Narodowy.

Z POEZJĄ W TLE

W piątek 17 maja 2019 delegacja uczniów naszej szkoły pod opieka p. Pawła Chmieleckiego udała się do Miastka, aby wziąć udział  w XII Wojewódzkim Konkursie Poezji Ks. Jana Twardowskiego.

DYSKOTEKA POŻEGNALNA KLAS ÓSMYCH

W piątek 14 czerwca 2019 odbyła się dyskoteka pożegnalna klas 8. Uczniowie rozpoczęli zabawę polonezem, który ujawnił ich wielki talent taneczny.
Zapraszamy do Galerii

Archiwum Klasy 4-6