Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Nauczyciele niepracujący

Nauczyciele od 1983 roku

Dyrektorzy

  • Guździoł Julian - fizyka - dyrektor
  • Lenc Ludwik - matematyka - dyrektor
  • Cybulska Irena - nauczanie zintegrowane - wicedyrektor
  • Czapiewska Lucyna - historia - wicedyrektor
  • Zabrocka Danuta - j. polski - wicedyrektor
  • Grotkowska Janina - fizyka - wicedyrektor

Nauczyciele

  • Babińska Hanna - j. niemiecki
  • Badura Dorota - nauczanie zintegrowane, Udorpie
  • Bartkowiak Dariusz - technika
  • Bartosiewicz Danuta - religia
  • Bereś Teresa - chemia
  • Błaszczyk Danuta - geografia
  • Borzyszkowska Iwona - j. niemiecki
  • Borzyszkowska Izabela - nauczanie zintegrowane
  • Cichosz Piotr - j. polski
  • Coppa Maria - biblioteka
  • Cyran Renata - nauczanie zintegrowane
  • Czarnocka Stanisława - fizyka
  • Czerniewska Lidia - biblioteka
  • Dargas Stanisława - nauczanie zintegrowane, Udorpie
  • Diug Helena - nauczanie zintegrowane
  • Farat Jolanta - religia
  • Felskowska Bożena - matematyka
  • Fenkanin Ignacy - nauczanie zintegrowane, Ząbinowice
  • Fiszka-Borzyszkowska Beata - muzyka
  • Frankiewicz Hanna - nauczanie zintegrowane
  • Frąckowiak Małgorzata - j. angielski
  • Frąckowiak Marcin - fizyka
  • Gackowska Maria - nauczanie zintegrowane
  • Ginter Anna - ed. wczesnoszkolna
  • Gnicewicz - Węsierska Barbara - chemia, biblioteka
  • Górecka Alicja - j. niemiecki
  • Grabowska Kamila - ed. wczesnoszkolna
  • Grześków Bogusława - 
  • Hnatiuk Urszula - matematyka
  • Hinc Małgorzata - ed. wczesnoszkolna
  • Jabłonowska - Glazik Małgorzata - przyroda
  • Jakacka Mariola - świetlica
  • Jankowska Helena - nauczanie zintegrowane
  • Jankowska Maria - nauczanie zintegrowane
  • Jankowska Urszula - nauczanie zintegrowane
  • Jaszewska - Czaja Danuta - ed. wczesnoszkolna
  • Jereczek Maria - j. polski
  • Jóźwiak - Pelc Aleksandra - nauczanie zintegrowane, Udorpie
  • Kaiser Jerzy - historia
  • Kajser Burlińska Helena - j. rosyjski
  • Kałdowski Stanisław - wychowanie fizyczne
  • Kapiszka Kazimierz - geografia
  • Kendzierska Wioletta - nauczanie zintegrowane
  • Kerlin Kazimierz - historia
  • Kiedrowska Alicja - nauczanie zintegrowane
  • Klaman Ireneusz - historia
  • Klonowska Julita - wychowanie fizyczne
  • Kłyszejko Jolanta - matematyka
  • Kniter Maria - j. polski
  • Kniter Urszula - nauczanie zintegrowane
  • Knop Agnieszka - matematyka
  • Kołpacka - Konkel Ilona - przyroda
  • Korniak Lidia - wychowanie fizyczne
  • Kośmieja Marzena - sztuka, nauczanie zintegrowane
  • Kotarska Maria - j. polski
  • Kril Maria - nauczanie zintegrowane
  • Krzyżykowska Lucyna - j. polski
  • ks. Henryk Kaczmarczyk - religia
  • Kucharczyk Jarosław - historia
  • Kuchta Irena - j. polski
  • Kwiatkowska Bogumiła - nauczanie zintegrowane
  • Kwidzińska Małgorzata - nauczanie zintegrowane
  • Laska Renata - nauczanie zintegrowane
  • Lech Barbara - biologia
  • Lemańczyk Irena - plastyka
  • Lewandowska Elżbieta - religia
  • Leyk Ewa - nauczanie zintegrowane
  • Lisowska Stefania - j. rosyjski, pedagog
  • Łangowska Irena - nauczanie zintegrowane
  • Łoś Halina - nauczanie zintegrowane, Udorpie
  • Łoś Mieczysław - j. rosyjski
  • Madej Anna - nauczanie  zintegrowane
  • Marciniak Sławomira - plastyka
  • Marmołowski Stanisław - świetlica socjoterapeutyczna
  • Marmołowski Tadeusz - matematyka
  • ks. Matusik Michał - religia
  • Melchert-Knop Magdalena - matematyka
  • Michnowicz Iwona - świetlica
  • Mikietyńska Irena - matematyka
  • Mikołajczyk Anna - j. niemiecki
  • Mohr Henryk - muzyka
  • Muż Maria - nauczanie zintegrowane
  • Nowakowska Anna - wychowanie przedszkolne
  • Nowak Krzysztof - j. niemiecki
  • Orłowska Beata - j. polski
  • Orzechowska Lucyna - religia
  • Parlak Magdalena - j. niemiecki
  • Pawłowska Elżbieta - wychowanie przedszkolne
  • Perszewska Krystyna - j. niemiecki
  • Piotrowski Zbigniew - wychowanie fizyczne
  • Podłużny Jan - matematyka
  • Prochoń Artur - muzyka
  • Prochoń Małgorzata - plastyka
  • Przystalska Ewa - nauczanie zintegrowane, Ząbinowice
  • Pruss Dorota - j. polski, biblioteka
  • Puzdrowski Alojzy - matematyka
  • Radtke Janina - wychowanie fizyczne
  • Radtke Marek - wychowanie fizyczne
  • Radziszewska Grażyna -
  • Rafińska Daria - nauczanie zintegrowane
  • Rekowska Danuta - muzyka
  • Reptowska Danuta - biologia
  • Reptowski Stanisław - muzyka
  • Rękas Halina - wychowanie przedszkolne
  • Rolbiecka Regina - nauczanie zintegrowane
  • Romanko Anastazja - nauczanie zintegrowane, Ząbinowice
  • Rompa Magdalena - j. angielski
  • Rudnik Piotr - geografia
  • Rudnik Piotr - technika
  • Ryngwelska - Saldat Lidia - matematyka
  • Ryś Małgorzata - historia
  • Sierzputowska Teresa - matematyka
  • Smagowska Barbara - biblioteka
  • Socha Urszula - matematyka
  • Starzyńska - Landowska Ewa - matematyka
  • Staszkiewicz Maria - j. polski
  • Staszkiewicz Teresa - j. polski, biblioteka
  • Stawski Daniel - historia
  • Starzyńska Maria - świetlica
  • Sternal Tamara - matematyka
  • Stoltman Barbara - religia, Udorpie
  • Strachocka Grażyna - wychowanie fizyczne
  • Strzelka Alina - nauczanie zintegrowane
  • Szarek Ewa - j. polski
  • Szemela Mariola - matematyka
  • Szmurło Waldemar - matematyka
  • Szrejter - Łoś Agnieszka - psycholog
  • ks. Szulman Damian - religia
  • Szymańska Adela - technika
  • Szymański Roman - plastyka
  • Szymczewska Krystyna - matematyka
  • Szymczewski Grzegorz - fizyka
  • Szymczewski Rudolf - muzyka
  • Talko Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  • Taraszkiewicz Irena - nauczanie zintegrowane, Mokrzyn
  • Taraszkiewicz-Przyczka Alicja - świetlica
  • Terek Ewa - ed. wczesnoszkolna
  • Tuszyński Czesław - muzyka
  • Tuszyńska Mirosława - j. polski
  • Ubowski Leszek - historia
  • Wacławczyk Aleksandra - psycholog
  • Wejman Maria - geografia
  • Wiczkowska Barbara - świetlica
  • Wiczkowska Hanna - j. polski
  • Wiczkowska Wioletta - j. niemiecki
  • Wilma Agnieszka - j. angielski
  • Włodarczyk Janina - j. polski
  • Włodarczyk Wiesław - świetlica
  • Wnuk - Lipińska Teresa - nauczanie zintegrowane
  • Wojas Barbara - wychowanie fizyczne
  • Wojtczak Beata - j. niemiecki
  • Wójtowicz Elżbieta - nauczanie zintegrowane
  • Wrycz-Rekowski Edmund - muzyka
  • Zaborowski Roman - matematyka
  • Zabrocka Adriana - świetlica
  • Zadworna Irena - chemia
  • Zamara Krytyna - nauczanie zintegrowane
  • Zdanowicz Teresa - świetlica
  • Zimon Marek - wychowanie fizyczne

Administracja i obsługa

  • Bela Eugenia
  • Grosz Grażyna - referent
  • Łeszczyńska Zofia - główna księgowa
  • Melchert Emilia - sekretarz szkoły
  • Grocholska Ludmiła
  • Chwojnicka Krystyna
  • Chirk Anna
  • Cichosz Jadwiga
  • Dowejko Janusz
  • Dziarmaga Czesław
  • Dziarmaga Elżbieta
  • Hendrych Ewa
  • Hering Stefania
  • Hrynda Teodozja
  • Kropidłowski Jan
  • Lupa Zofia
  • Wartel Renata
  • Wolak Regina
  • Zientarska Barbara
  • Żynda Urszula
  • Pawloskaya Raissa

 

Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5