Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Nauczyciele

Nasza dyrekcja

  • mgr Jerzy Jobczyk - dyrektor
  • mgr Sylwia Łukacz - w-ce dyrektor
  • mgr Lucyna Wasielewska  - w-ce dyrektor

Nauczyciele

  • mgr Badowski Stanisław - historia
  • mgr Bielski Piotr - j.angielski
  • mgr Błaszkowska Danuta - biblioteka
  • mgr Błaszkowska-Szreder Lucyna - chemia
  • mgr Chajecka Anna - j. angielski
  • mgr Chmielecki Paweł - religia,wdżr
  • mgr Czapiewska Mariola - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Demkowycz Natalia - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Dąbrowska Magdalena - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Gospodarek Irena Barbara - religia
  • mgr Gospodarek Irena M. - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
  • mgr Gostomska Monika - język angielski
  • mgr Gostkowski Łukasz - matematyka
  • mgr Góra Dorota - przyroda
  • mgr Hanasko Mirosława - j.polski, j.ukraiński, historia i kultura Ukrainy
  • mgr Hesse Hanna - matematyka, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Hinc Ludmiła - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Jakubek Andrzej - świetlica, zajęcia techniczne
  • mgr Sylwia Jankowska - biblioteka
  • mgr Jaszewska - Jakubek Urszula - świetlica
  • mgr Jobczyk Jerzy - historia i społeczeństwo
  • mgr Kasprzyk Małgorzata - matematyka
  • mgr Kołakowska Maria - w-f
  • mgr Kreft Aneta - edukacja wczesnoszkolna, j. kaszubski
  • mgr Kucharczyk Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Kuczkowska Lucyna - matematyka
  • mgr Kurkowska Beata - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Kuzio Zofia - j.polski
  • mgr Kwiatkowska Patrycja - j. niemiecki, logopedia
  • mgr Łagocka Anna - j.polski,
  • mgr Łukacz Sylwia - świetlica
  • ks. Malinowski Roman - religia
  • mgr Malek Karolina - język angielski
  • mgr Malska Kamilla - j.angielski
  • mgr Melchert Wioletta - plastyka, muzyka
  • mgr Mohr Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Paczkowska Anna - biologia
  • mgr Pałubicka Łucja - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
  • mgr Pankau Ryszard - historia i społeczeństwo
  • mgr Pliszka Irena - zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
  • mgr Pobłocka Alicja - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Reschke Patrycja  - język niemiecki
  • mgr Rydwelska Maria - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Rybarczyk Irena
  • mgr Sobisz Anita - matematyka
  • mgr Sławska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Sieprawska Magdalena - biblioteka
  • mgr Spierewka Lidia - edukacja wczesnoszkolna, religia
  • mgr Stachańczyk - Piłat Sylwia - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Stępień Krzysztof - historia
  • mgr Stoltman Ireneusz - fizyka
  • mgr Szreder Maria - plastyka, j.kaszubski, historia i kultura Kaszub,
  • mgr Szymanowska Irena - świetlica
  • mgr Szymlek - Łoś Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Ścigała Janusz - wychowanie fizyczne
  • mgr inż. Turzyńska Jolanta - przyroda
  • mgr Turzyńska Irena - religia
  • mgr Typa Aneta - j. polski, j. kaszubski
  • mgr Wasielewska Lucyna -zajęcia komputerowe
  • mgr Wejman Maria - geografia
  • mgr Wnuk-Lipińska Alina - pedagog
  • mgr Wolska Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Woronkowicz Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Wrona Angelika - j.polski
  • mgr Zagdan Arkadiusz - wychowanie fizyczne
  • mgr Zagdan Barbara - wychowanie fizyczne

Administracja

  • Manteufel Krzysztof - sekretarz szkoły
  • Brzoskowska Marzena - główna księgowa
  • Bliźniuk Anna - referent ZO ZNP
  • Fajto Maria - samodzielny referent
  • Pawłowska Małgorzata - referent
  • Lidia Korniak - prezes ZO ZNP

Obsługa

  • Cylka Romualda
  • Hoppe Jolanta
  • Hoppe Mariusz
  • Janikowska Maria
  • Jereczek Mariola
  • Malek Jadwiga
  • Senger Grażyna
  • Waśko Mariola
  • Zmuda Trzebiatowski Marian
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5