Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Archiwum Świetlica

Wielkanocne przygotowania

Wielkanoc to radosne święto symbolizujące wiosnę. W tym roku uczniowie uczęszczający na świetlicę dla klas 1-2 z zapałem wykonywali kartki świąteczne, zajączki, kurczaczki, koszyczki  oraz wielkanocne origami. 

Wiosenne poszukiwania 2017

Kalendarzowa wiosna już zawitała. W naszej świetlicy uczniowie również przyglądają się zmianom zachodzącym w przyrodzie, wypatrują pierwszych kwiatów, nadlatujących bocianów i nasłuchują śpiewu ptaków. 

    Galeria

Karnawał na świetlicy

Karnawał to okres zabaw, radości oraz balów, na których nie może zabraknąć kolorowych dodatków do strojów karnawałowych. Uczniowie z dużą wytrwałością wykonywali różnego rodzaju maski, korony, wąsy, czapeczki i wiele innych gadżetów, które mogli zabrać na bal. 

Tłusty czwartek

Z okazji tłustego czwartku /23.02.17/ uczniowie wraz z wychowawcą świetlicy wypiekali pyszne gofry. Przygotowywanie ciasta oraz wszystkie czynności związane z pieczeniem gofrów, okazały się bardzo atrakcyjnym zajęciem.

Świąteczne przygotowania

Miesiąc grudzień 2016 roku w świetlicy klas I-II obfitował w przygotowaniach do zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wykonywali ozdoby z papieru, tkanin, surowców wtórnych, darów przyrody, masy solnej i wielu innych materiałów. 

Rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 16 XII 2016 r. nauczycielki świetlicy klas I - II dokonały podsumowania konkursu plastycznego przeznaczonego dla uczniów klas drugich pod  hasłem  "Moja rodzina żyje zdrowo". Uczniowie uporali się z zadaniem wyjątkowo sumiennie.

Listopadowe inspiracje

Miesiąc listopad 2016 roku pomimo niesprzyjającej  pogody minął w świetlicy klas I - II bardzo aktywnie i radośnie. 

Jesień 2016 r. w świetlicy

Uczniowie klas I - II odkrywali tajemnice, które niesie z sobą jesień. Różnorodność prac artystycznych , zajęcia ruchowe , zabawy przy muzyce uprzyjemniły czas oczekiwania na Rodziców. 

Zapraszamy do Galerii

KONKURS PLASTYCZNY DLA KUBY

Uczniowie  ze  świetlicy  3- 6  wzięli  udział  w  konkursie plastycznym pt.  ,,Człowiek  jest  tyle wart, ile może  pomóc  drugiemu

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

W  dniu  27.09.2016r  odbyło się  kolejne spotkanie z ciekawymi ludźmi a mianowicie  z  leśnikiem. 

strona:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5