Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Archiwum Miłośnicy muzyki

Muzyka Na Zamku

4 lutego 2014 odbył się kolejny koncert, w którym uczestniczyli nasi uczniowie z Klubu Miłośników Muzyki.

Koncert na zamku

17 maja 2012, 21:40

Dnia 8 maja 2012 Klub Miłośników Muzyki uczestniczył w ostatnim już w tym roku szkolnym koncercie „Muzyka na zamku”.

Koncert w Słupsku

14 czerwca 2013, 22:20

Klub Miłośników Muzyki udał się na kolejne spotkanie edukacyjne, tym razem z muzyką filmową.

10 kwietnia 2013 zorganizowany został wyjazd do Słupska, gdzie Orkiestra Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” pod batutą Bohdana Jarmołowicza wykonała dla uczniów najbardziej znane utwory ze srebrnego globu.

 

KONCERT DLA MŁODZIEŻY „ HISTORIA OPERY DLA KAŻDEGO”

Dnia 1 marca 2012 Szkolny Klub Miłośników Muzyki wybrał się na koncert do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.

Uczestnicy tego koncertu odbyli przyspieszony kurs znajomości opery. Co to jest uwertura, czym różni się aria od duetu i tercetu, jaką rolę pełni intermezzo - na te i inne pytania słuchacze uzyskali odpowiedź, słuchając fragmentów oper Mozarta, Rossiniego, Pucciniego, Verdiego, Moniuszki, Szymanowskiego i innych twórców oper.

Klub Miłośników Muzyki - krótko o nas

Pomysł na utworzenie Klubu Miłośników Muzyki zrodził się z potrzeby i chęci kontaktu z muzyką klasyczną przez młodzież szkolną. Tak się akurat składa, że w naszym mieście od wielu lat odbywają cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca  Koncerty Muzyki na Zamku. Nic więc nie stało na przeszkodzie aby koncerty, których słuchaczami są  mieszkańcy Bytowa, spopularyzować wśród uczniów SP 5.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5   
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5