Szkola Podstawowa nr 5. Szkola z usmiechem.

Archiwum Miłośnicy muzyki

KWARTET KLARNETOWY

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym koncercie kameralnym z cyklu Muzyka Na Zamku. 

HISTORIA TANGA – TRIO SOPOT

Podczas pierwszego w 2017 roku koncertu z cyklu Muzyka Na Zamku wystąpiło Trio Sopot w składzie: Małgorzata Skorupa – skrzypce, Anna Sawicka – wiolonczela, Elżbieta Rosińska – akordeon. 

 

DUET SKRZYPCOWY I FORTEPIAN W MUZYCE NA ZAMKU

Kolejny koncert z cyklu „Muzyka na zamku” to wirtuozowski popis gry na skrzypcach dwóch utalentowanych artystek z Białorusi (Anastasija Karpienko, Marija Zykowa) przy akompaniamencie fortepianu (Jurij Gałuza).

KONCERT DO ŚË

Inauguracyjny koncert nowego sezonu Muzyki Na Zamku, który odbył się 4.10.2016 roku, to koncert zespołu młodych artystów DO ŚË, w skład którego wchodzą: Alicja Serowik – wokal, Michał Ciesielski – fortepian/aranżacje, Piotr Szajrych – kontrabas,Adam Golicki - perkusja.

KONCERT VIO-DION DUO

Marcowy koncert z cyklu Muzyka Na Zamku (1.03.2016) to małżeński duet w składzie: Malwina Mikołajczak-Lutrzykowska – skrzypce oraz Krzysztof Lutrzykowski – akordeon.

KONCERT STUDENTÓW JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

2 lutego 2016 odbył się kolejny koncert z cyklu Muzyka Na Zamku, w którym uczestniczyli nasi szkolni melomani. Był to bardzo wyjątkowy i atrakcyjny koncert.

NA CZTERY RĘCE - 1 GRUDNIA 2015

Grudniowy koncert z cyklu „Muzyka Na Zamku” zabrzmiał dźwiękami wyłącznie fortepianowymi. Dwaj studenci piątego roku AM w Gdańsku zaprezentowali nam utwory W.A. Mozarta, F. Chopina, J. Brahmsa.

SKRZYPCE I FORTEPIAN NA ZAMKU

W pierwszy listopadowy wtorek 2015 roku szkolni miłośnicy muzyki klasycznej ponownie wysłuchali koncertu w wykonaniu artystów z Gdańska. Tym razem na koncercie z cyklu Muzyka Na Zamku wystąpili w duecie młodzi artyści: Adam Bruderek – skrzypce oraz Arkadiusz Godziński – fortepian.

KONCERT INAUGURACYJNY 2015

6.10.2015 roku Klub Miłośników Muzyki rozpoczął już czwarty sezon koncertów z cyklu Muzyka Na Zamku. Koncert Kameralny w wykonaniu „69 DUO” w składzie Szymon Jabłoński na akordeonie oraz Marcin Kozioł na gitarze.

KONCERT POŻEGNALNY PANA ZAWILSKIEGO

07 maja 2015, 21:56

We wtorek 5 maja odbył się koncert kameralny w wykonaniu Tria Gdańskiego w składzie:

Anna Prabucka-Firlej – fortepian

Paweł Kukliński – skrzypce

Krzysztof Sperski – wiolonczela.

 

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    Next page
Copyright (c) 2008 Szkoła Podstawowa nr 5